
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro, nieuwe distributie
Algemeen
| Prijs | € 8.999 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 218.124 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 84-RTD-8 |
| Datum deel 1 | 25-07-2011 |
| Topsnelheid | 228 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1730 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | augustus 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2011 - jun. 2012
Referentienummer: 2080
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Semi-automaat
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 222 km/u
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 199 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik in de stad: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- mistlampen voor
- S Line exterieur
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- parkeersensor voor en achter
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 3
- hoofd airbag(s) voor
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Let op we zijn verhuisd!! Nieuwe adres:
Delmaweg 7C
7678 RL Geesteren
Tel1: +31650483030
Tel2: +31642436062
Tel3: +31638216321
Graag tot ziens bij GM Automotive,
Alle moeite is genomen om de informatie van onze advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Let wel op dat wij ons al jaren op exporthandel hebben gespecialiseerd. Vraag ons altijd naar de mogelijkheden of de auto bestemd is voor de Nederlandse markt.
Onze advertentieprijzen zijn altijd Exclusief BTW of Exclusief BPM indien btw of bpm van toepassing is.
Openingstijden:
Ma t/m Vr: 09.00 tot 17.00 uur
Za: 10.00 tot 16.00 uur
GM Automotive
Delmaweg 7C
7678 RL Geesteren
Tel1: +31650483030
Tel2: +31642436062
Tel3: +31638216321
E-mail: gm-automotive@outlook.com
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































