
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Pro Line AUTOMAAT, Clima, Stoelvw, Pano, Navi, CC, PDC & Cam, LM, nw. APK
Algemeen
| Prijs | € 11.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 205.024 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 78-XTR-4 |
| Datum deel 1 | 09-08-2012 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1730 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | juni 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2008 - jun. 2012
Modelcode: 8R
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 473 x 193 x 166 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 199 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik in de stad: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Car Outlet Hoogeveen BV Marconistraat 15-17 7903AG HOOGEVEEN, NL 0528-217778 http://www.caroutlethoogeveen.nl info@caroutlethoogeveen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 20"
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatie full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
Interieur
- Airco separaat achter
- Voorstoelen verwarmd
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone (9AQ)
- MMI navigatie plus (PNG)
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Velgen, lichtmetaal 8,5J x 20 "5-arm"-design incl. 255/45 R 20 banden (PRD)
- Xenon plus verlichting (PX1)
- Achterklep, elektrisch openend en sluitend (4E9)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Audi hold assist (UH2)
- Audi parking system advanced (7X8)
- Audi parking system plus (7X4)
- Audi sound system (9VD)
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar (6XE)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Glas, donker getint (Privacy Glas) (4KF)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding basis (9ZX)
= Bijzonderheden =
WIJ ZIJN ALLEEN OPEN OP TELEFONISCHE AFSPRAAK. Nette en goed rijdende Audi Q5 2.0 TFSI quattro Pro Line met o.a. Gescheiden individueel instelbare Klimaatregeling, Stoelverwarming, Panoramisch Schuif-kanteldak, Navigatiesysteem, Bluetooth (Carkit), Cruise Control, Park Distance Control, Achteruitrijcamera, Origineel Licht Metaal en nieuwe APK. Inruil is uiteraard bespreekbaar.
LET OP: WIJ ZIJN GEOPEND VAN MAANDAG TOT VRIJDAG VAN 09:00 TOT 17:00 EN ZATERDAG VAN 09:00 TOT 15:00 UITSLUITEND OP TELEFONISCHE AFSPRAAK.
Bekijk ook onze andere advertenties voor nog meer SCHERP GEPRIJSDE AUTO's !
DOOR DE GROTE HOEVEELHEID BERICHTEN DIE WIJ DAGELIJKS KRIJGEN KUNNEN WE HELAAS NIET ALTIJD SNEL REAGEREN, DAAROM GRAAG BELLEN BIJ SERIEUSE INTERESSE. OP BIEDINGEN WORD NIET GEREAGEERD.
Allerlei inruil is mogelijk bijvoorbeeld ook uw boot, caravan, motor, trike enz. enz. Wanneer u ons foto's mailt of via WHATSAPP naar ons toe stuurt kunnen wij u vaak al een prijs indicatie geven.
Wij hanteren GEEN AFLEVERINGS kosten en nieuwe APK is altijd bespreekbaar.
Wegens vele teleurstellingen RESERVEREN we GEEN auto's tenzij u onderweg bent.
ZEER SCHERPE INTERNET MEENEEM PRIJZEN!
Wij hebben voor deze werkwijze gekozen zodat we altijd auto's tegen scherpe handelsprijzen kunnen aanbieden en u nooit teveel betaald!
Uiteraard worden de auto's GRONDIG NAGEKEKEN en vaak APK GEKEURD voor ze te koop aangeboden worden. Kortom DUIDELIJK EN TRANSPARANT, maar vooral GOEDKOOP.
Onze advertenties zijn onder voorbehoud van drukfouten. Voor meer vragen kunt u ook altijd bellen, mailen of een WHATSAPP bericht sturen.
Vriendelijke groet,
John
Car Outlet Hoogeveen
06 2992 0506
LET OP: WIJ ZIJN GEOPEND VAN MAANDAG TOT VRIJDAG VAN 09:00 TOT 17:00 EN OP ZATERDAG VAN 09:00 TOT 15:00 OP TELEFONISCHE AFSPRAAK.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























