
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Pro Line NAP/Revisie 2025/Trekhaak/Xenon/Leder/19"
Algemeen
| Prijs | € 12.250 |
| Bouwjaar | April 2009 |
| Kilometerstand | 227.138 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 54-JBV-6 |
| Datum deel 1 | 15-04-2009 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | oktober 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R19
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 222 km/u
GVW: 2.320 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 197 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik in de stad: 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- afleverpakket direct mee (€ 49): Afleverpakket direct meenemen: Dit afleverpakket bevat: tenaamstelling en/of vrijwaring, vloeistoffen op peil
- Afleverpakket (€ 395): Afleverpakket standaard: Dit afleverpakket bevat: minimaal 3 maanden APK, tenaamstelling en/of vrijwaring, Schoonmaakbeurt binnen en buiten en (indien nodig) een kleine onderhoudsbeurt
- Afleverpakket plus (€ 895): Optioneel afleverpakket: Afleverpakket plus: Dit afleverpakket bevat: Afleverpakket standaard Plus Een professionele poetstbeurt binnen en buiten, en een onderhoudsbeurt volgens schema incl nieuwe APK
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
Overig
- 19" lichtmetalen velgen
- Electrisch verstelbare- en inklapbare spiegels
- Motor gereviseerd in 2025
- Turbo vervangen (2025)
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlandse Audi Q5 Pro-Line. Qua opties is hij goed uitgerust waaronder 19" velgen, BI-Xenon verlichting, Pro line uitvoering, Lederen bekleding, Afneembare trekhaak enz.
De motor is in 2025 gereviseerd, hierbij is alles intern vervangen alsmede een nieuwe turbo (zie laatste foto's)
Wij doen ons uiterste best om de advertentie status up to date te houden. Om teleurstellingen te voorkomen raden wij aan om te informeren naar de beschikbaarheid van de auto alvorens uw vertrek.
Bezichtigen zijn op afspraak mogelijk, ook in de avonduren en op zondagen.
LET OP: Om een wachttijd van 4 uur ter plaatse te voorkomen bij uw bank, adviseren wij uw daglimiet te verhogen alvorens een bezichtiging. Er is geen pin aanwezig.
Beperkte inruil tegen handelsprijzen is mogelijk.
Ons aanbod is met zorg samengesteld. Daarnaast vinden wij het belangrijk dat de auto er minstens net zo netjes bij staat als op de foto’s van de advertentie, echter kunnen ook wij eventuele druk en zetfouten over het hoofd zien. Hieraan kunnen geen rechten ontleend worden. Controleer daarom de auto bij bezichtiging op aangegeven informatie uit deze advertentie zodat er geen misverstanden kunnen ontstaan.
Voor vragen of het maken van een afspraak kunt u ons bereiken op:
+31628148609
Lange Akkers 2
5563 BT Westerhoven
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























