
Audi Q5 - 3.0 TFSI quattro Pro Line S Pano * Nette staat
Algemeen
| Prijs | € 14.989 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 181.255 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 14 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JX-643-H |
| Datum deel 1 | 14-06-2013 (import) |
| Topsnelheid | 234 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 200 kW (272 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1815 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2013 - jul. 2014
Modelcode: 8R
Technische informatie
Koppel: 400 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 234 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.450 kg
Afmetingen (LxBxH): 474 x 193 x 167 cm
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 199 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik in de stad: 11,4 l/100km (1 op 8,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Okkerman Auto's B.V. Lindenlaan 29 3471CV KAMERIK, NL 0610633037 http://www.okkermanautos.nl info@okkermanautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
Infotainment
- Autotelefoon voorbereiding
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstuur
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- S Line exterieur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Audi Q5 S-Line 3.0 V6 Automaat – Luxe, Kracht & Comfort! ?✨
Zeer nette en perfect rijdende Audi Q5 S-Line met de betrouwbare en krachtige 6-cilinder motor. Deze auto is altijd netjes onderhouden en verkeert zowel technisch als optisch in goede staat. Dankzij de sportieve S-Line uitvoering heeft de Q5 een extra stoer en luxe uiterlijk.
✅ Geen afleveringskosten
✅ Rijdt perfect
✅ Netjes onderhouden
✅ Betrouwbare 6-cilinder motor
✅ Automaat
Luxe opties o.a.:
Panoramadak
Leren bekleding
Automatische transmissie
S-Line pakket
Sportief interieur/exterieur
Luxe afwerking en hoog comfortniveau
De combinatie van luxe, ruimte, kracht en uitstraling maakt deze Audi Q5 een heerlijke auto voor zowel dagelijks gebruik als lange ritten.
Okkerman auto's is een jong dynamisch bedrijf met lage kosten, zodat U bij ons altijd een scherpe deal kunt maken. Verder doet u er verstandig aan, om alvorens u een auto komt bekijken even contact op te nemen voor een afspraak! Dit I.V.M de snelle roulatie in de bedrijfsvoorraad! Helaas is het niet mogelijk een auto te reserveren zonder aanbetaling.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























