
Audi Q5 - 3.2 FSI quattro Pro Line 270 pk | B&O | Panorama | Trekhaak | VOL opties | Zeer nette auto
Algemeen
| Prijs | € 11.990 |
| Bouwjaar | Mei 2009 |
| Kilometerstand | 248.132 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 02 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 14-LDS-3 |
| Datum deel 1 | 20-05-2009 (import) |
| Topsnelheid | 234 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 199 kW (271 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Daytona Grijs metallic |
| Gewicht | 1770 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | maart 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Audi Q5 3.2 FSI quattro Pro Line 270 pk | B&O | Panorama | Trekhaak | VOL opties | Zeer nette auto | Goed onderhouden | LED | Zonneschermen |
Nieuw binnen: een Audi Q5 3.2 FSI quattro in Daytona Grijs. Dit is zo’n fijne youngtimer die je nog echt “Audi” laat rijden: de 3.2 liter V6 met 270 pk, automaat en quattro-vierwielaandrijving. Lekker soepel, veel grip en genoeg trek voor elke dag.
Deze Q5 is goed onderhouden en de historie is aanwezig. Het onderhoudsboekje zit erbij en de APK loopt tot 02-09-2026. De auto is in 2010 geïmporteerd, en staat er nu gewoon netjes en verzorgd bij voor z’n kilometers.
Van buiten klopt het plaatje helemaal met de S line uitstraling, sportonderstel en 19 inch lichtmetalen velgen. De Daytona grijze metallic lak combineert mooi met het glaswerk. Extra prettig: het glazen schuif-/kanteldak voor licht en ruimte, én xenon/bi-xenon verlichting voor goed zicht in het donker.
Binnen zit je goed met de S line aankleding en lederen bekleding. De sportstoelen zitten stevig en zijn elektrisch verstelbaar, met verwarming voor én achter. Comfort is er ook met automatische airco (inclusief aparte regeling achter), navigatie en parkeersensoren voor en achter.
En dan het geluid: Bang & Olufsen high end audio. Dat is echt een upgrade die je elke rit merkt. Zoek je een complete Q5 met V6-power en een trekhaak met afneembare kogel voor caravan of aanhanger (2000 kg geremd)
Bel of app me even, dan plannen we een bezichtiging wanneer het jou uitkomt.
- Kenteken: 14-LDS-3
- Merk: Audi
- Model: Q5
- APK tot: 02-09-2026
- Tellerstand: 248132 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2009
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs Metallic
- Kleurnaam: Daytona Grijs
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 3197 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: CAL
- Vermogen: 199 kW / 271pk
- Ledig gewicht: 1770 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 9.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 333 - 365 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Offroad Edition
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Metaalkleur
Pakket: S Line pakket2
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Stuur leder
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen interieur
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Vragen of bezoek plannen? Maak om teleurstellingen te voorkomen van tevoren een afspraak!
AutoGijs is gespecialiseerd in het verkopen en inkopen van leuke en vaak niet allerdaagse auto's, met liefde en passie voor Automobielen is ons bedrijf ontstaan!
Aankoopkeuringen:
wilt u er zeker van zijn dat u geen kat in de zak koopt? Wij begeleiden u altijd graag met een eventuele aankoopkeuring bij specialist of merkdealer, wij hebben geen geheimen en houden van duidelijkheid en zekerheid, u kunt ons altijd vragen naar de mogelijkheden, eventuele kosten zijn voor de klant.
Inruil:
U kunt altijd uw auto bij ons inruilen, wij zijn blij met benzine, elektrisch, diesel, hybride etcetera!
Beschikbaarheid en reserveren:
Weg = pech, vaak krijgen wij de vraag om auto's vast te houden, dit doen wij niet tenzij er een aanbetaling is gedaan van 10% van de aanschafwaarde, in dit geval houden wij de auto maximaal 7 dagen voor u gereserveerd.
Betaling:
Wij accepteren bankaire en contante betalingen, wij beschikken niet over een PIN terminal dus zorg er voor dat u van tevoren uw daglimiet omhoog zet bij de aankoop van een auto.
Tenaamstellingen:
Wij tenaamstellen auto's middels uw DIGID account, zorg dat u de APP werkend op uw mobiele telefoon of laptop heeft, zo kunnen wij snel en gemakkelijk 24/7 auto's overschrijven.
Garantie en onderhoud:
Bij AutoGijs houden wij niet van onzekerheden, daarom voorzien wij elke auto standaard van een nieuwe APK ( minimaal 6 maanden geldig ) 3 maanden garantie en afleverbeurt voor aflevering, zo heeft u de eerstkomende kilometers geen onderhoudskosten en verkopen wij een auto waarvan wij weten dat het onderhoud is gedaan!
AutoGijs BV
Mercuriusweg 11
9482 WK Tynaarlo
050 205 31 94
verkoop@auto-gijs.nl
Http://Www.autogijs.nl
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























