
Audi Q5 - 3.2 FSI Quattro S-line | Pano | B&O | Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 219.546 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 16 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XB-858-V |
| Datum deel 1 | 11-08-2009 (import) |
| Topsnelheid | 234 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 199 kW (271 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1780 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | december 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: dec. 2010 - jun. 2011
Modelcode: 8R
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 234 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.415 kg
Afmetingen (LxBxH): 474 x 193 x 166 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 218 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik in de stad: 12,3 l/100km (1 op 8,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Hentra Auto's Weth Timmermanstraat 21 7951SH STAPHORST, NL 0522701091 http://www.hentra-autos.nl info@hentra-autos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Achterspoiler en side skirts
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Dodehoek detector
Overige
- Xenon plus verlichting (PX1)
- Audi parking system achter (7X1)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Extra getint glas achter
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- S Line exterieur
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Nette, goed onderhouden Q5 3.2 FSI Quattro S-line. Onderhoudshistorie volledig aanwezig. Distributieketting is vervangen bij 189.257km.
Voor het bezichtigen van een occasion werken wij op afspraak, u kunt ons bereiken op 0522-701091, via whatsapp op 0610415909 of per mail op info@hentra.nl
Wilt u deze auto financieren? Kijk op onze website voor de mogelijkheden!
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































































