
Audi Q5 - 3.2 FSI quattro Pro Line / Bj: 2010 / Automaat / N.A.P
Algemeen
| Prijs | € 8.250 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 264.204 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 23 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 15-LJN-8 |
| Datum deel 1 | 05-05-2010 |
| Topsnelheid | 234 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 199 kW (271 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1780 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | december 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 234 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.415 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 188 x 165 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
CO₂-uitstoot: 218 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik in de stad: 12,3 l/100km (1 op 8,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio installatie premium
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- S Line-pakket2 ("Lichtmetalen velgen 19""", Lederen stuurwiel, Lendesteunen (verstelbaar), Sportonderstel)
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































