
Audi Q5 - 50 TFSIe 299PK S EDITION COMPETITION AUTOMAAT / NAVI / LEDER / CLIMA / FULL-LED / PDC / KE
Algemeen
| Prijs | € 43.900 |
| Prijs excl. BTW | € 36.367 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2022 |
| Kilometerstand | 46.393 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-310-FL |
| Datum deel 1 | 19-04-2022 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 195 kW (265 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | juni 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2022 - okt. 2023
Referentienummer: 3167236
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 54 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Topsnelheid: 239 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 468 x 194 x 169 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,8 l/100km (1 op 55,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2150 kg
Interieur: Zwart
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 30-05-2023
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Glans exterieur delen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Premium kleur
- S Line exterieur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Telefoonintegratie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen sportstuur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Airco separaat achter
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- File assistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Start/stop systeem
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vervolgbotsing preventie
- Voorstoelen verwarmd
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Dit betreft een werkelijk schitterende Audi Q5 welke uitstekend is onderhouden!! Tevens uitgevoerd in de meest sportieve & complete S-Edition Competition uitvoering en o.a. voorzien van; 20 inch lichtmetalen velgen, parkeersensoren voor & achter, LED-verlichting, donker getinte ramen, mistlampen vóór, Full Led koplampen, elektrisch bedienbare ramen voor & achter, head-up display, elektrische sportstoelen, luxe lederen bekleding, cruisecontrol, stuurwiel bediening, navigatie, bluetooth, klimaatregeling, midden armsteun voor & achter.........enz!!
.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















