
Audi Q5 - 50TFSIe 299pk PHEV S Edition | Panoramadak | Luchtvering | Elek. Stoelen | Stuurverwarming
Algemeen
| Prijs | € 45.950 |
| Bouwjaar | Juli 2021 |
| Kilometerstand | 57.615 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 20 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GJT-99-V |
| Datum deel 1 | 20-07-2021 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 220 kW (299 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Ultrablauw metallic |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 54 liter
Actieradius: 62 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,1 s
Topsnelheid: 239 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxB): 468 x 189 cm
Wielbasis: 282 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 41 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Audi Approved (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Audi Approved Plus
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 7-spaaks 20"
- matrix LED koplampen
- metaalkleur
- aluminium delen exterieur
- buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- koplampreiniging
- S Line exterieur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- head-up display
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- kunstlederen interieurdelen
- luxe lederen/microvezel bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- aluminium interieur afwerking
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- parkeersensor voor en achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- Assistentie Pakket (dodehoek detectie, parkeer assistent, rondomzicht camera, uitstap waarschuwing, achteruitrij assistent)
- Stoelen-pakket (elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, elektrisch verstelbare passagiersstoel, Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar, buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Buitenspiegels elektr. met geheugen)
- Tour pakket (cruise control adaptief met Stop&Go, file assistent, rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent, verkeersbord detectie)
- Keyless-pakket (keyless entry)
- luchtvering
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























![BMW iX - xDrive40 High Executive 77 kWh [ 3-Fase 11kW ] {SOH-99%} (INCL-BTW) *PANO | LEATHER | TOPV](https://cdn.autowereld.nl/I761251918/240x180/bmw-ix-xdrive40-high-executive-77-kwh-incl-btw-pano-head-up-leather-topview-full-led.jpg)














