
Audi Q7 - 55 TFSI e quattro Pro Line S |MD24769|
Algemeen
| Prijs | € 46.049 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 94.696 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-940-BP |
| Datum deel 1 | 23-09-2020 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 250 kW (340 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2435 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 31 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - dec. 2023
Modelcode: 4M
Referentienummer: MD24769
Productienummer: MD24769
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 250 kW (340 PK)
Vermogen elektromotor(en): 94 kW (128 PK)
Vermogen brandstofmotor: 250 kW (340 PK)
Koppel: 600 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 75 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.145 kg
Afmetingen (LxBxH): 517 x 197 x 178 cm
Wielbasis: 300 cm
Interieur
Interieurkleur: Licht grijs
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,2 l/100km (1 op 31,3)
CO₂-uitstoot: 76 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Garantie
Garantie: Autohero Garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket (à € 199): Servicepakket: Bij dit Servicepakket is het volgende inbegrepen: Tenaamstelling (in geval van een Nederlands rijbewijs), het rijklaar maken van de auto, het grondige reiniging en de auto wordt netjes gepoetst en we leggen een veiligheidspakket in de auto. Neem voor meer informatie contact met ons op.
Productveiligheid
Fabrikant: Autohero Nederland Hullenbergweg 95 1101CL AMSTERDAM, NL 0850003355 http://www.autohero.com occasions@autohero.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen interieurdelen
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Geluidsisolerend glas
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Ontdek elke dag nieuwe auto's op Autohero.com en leer meer over onze voordelen.
Alle auto’s zijn getest en rijklaar gemaakt
Inclusief 12 maanden garantie
21 dagen geld-terug-garantie
Uit eigen voorraad, snel geleverd
Bestel nu en wij bezorgen jouw auto bij je thuis
Ruil je oude auto in*
Flexibele financieringsopties
*Kies je voor inruil? Wij komen je nieuwe auto bezorgen en nemen wij je oude auto meteen mee.
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons verkoopteam is 6 dagen per week bereikbaar. Neem contact met ons op via het contactformulier of telefonisch tijdens onze ruime openingstijden. Ons team is van maandag t/m donderdag bereikbaar van 09:00 tot 19:00, op vrijdag en zaterdag van 09:00 tot 18:00 en op zondag van 12:00 tot 16:00.
Wij hanteren bij Autohero vaste prijzen.
Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld. Ondanks alle inspanningen kan er een fout in de advertentie voorkomen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de advertentie. Controleer bij levering de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Kijk voor een volledig overzicht van de auto en meer foto's op onze website.
Hoeveel kost een Audi Q7 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











![Audi Q7 - 55 TFSI e S Line [ Panorama Luchtvering Matrix-LED Virtual Navi Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761130274/240x180/audi-q7-55-tfsi-e-s-line-panorama-luchtvering-matrix-led-virtual-navi-stoelverwarming.jpg)












