
Audi Q8 - 55 TFSI e quattro Pro Line | S-Seats | B&O Sound | Head-Up | Night vision | Luchtvering |
Algemeen
| Prijs | € 54.900 |
| Bouwjaar | December 2020 |
| Kilometerstand | 122.432 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 02 april 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-716-BT |
| Datum deel 1 | 22-12-2020 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,80 sec |
| Motorvermogen | 280 kW (381 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Gletsjerweiss metallic (wit metallic) |
| Gewicht | 2415 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 38 |
| Introductiejaar | november 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2023
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 75 liter
Actieradius: 44 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,8 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.055 kg
Breedte: 200 cm
Wielbasis: 299 cm
Accu
Accu: 18 kWh
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart-rotsgrijs
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 67 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Garantiepakketten : Kijk op onze desktop website voor meer foto's van deze auto. Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten autobedrijf, op onze website staan de verkoop pakketten.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Gletsjerwit (2Y2Y)
- HD Matrix LED-koplampen (PXC)
- Trekhaak, elektrisch uitklapbaar (1D3)
- Velgen, gesmeed lichtmetaal 10 x 22 "5-dubbelarm"-design (U03)
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakreling zwart (3S2)
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- koplampen adaptief
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Privacy glas (QL5)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Bang & Olufsen Premium soundsystem met 3D sound vóór (9VS)
- Head-Up display (KS1)
- Navigatiesysteem full map
- Audi Phone Box (9ZE)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning met vier zones (9AE)
- Stoelen, vóór en achter verwarmbaar (4A4)
- voorstoelen verwarmd
- Achterbank plus (3NS)
- Achteruitrijcamera (KA2)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Contour/Ambiente lichtpakket (multicolor) (QQ2)
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieurvoorverwarming (PK6)
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet (3CX)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Nachtzichtassistent (9R1)
- alarm klasse 3
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Lane departure warning (6I3)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Snelheidslimietherkenning (QR9)
- zij airbag(s) voor
Overig
- adaptief demping systeem
- Adaptive Air Suspension (1BK)
- Assistentiepakket Tour (Audi active lane assist incl file assistent, cruise control adaptief met Stop&Go, uitwijk assistent) (PCC)
- Comfortsleutel (elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, keyless entry, keyless start) (PGC)
- oplaadmogelijkheid
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels, verwarmbaar (1XP)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
De Audi Q8 55 TFSI e quattro combineert krachtige plug-in hybride prestaties met luxe, comfort en een sportieve uitstraling. Met een systeemvermogen van 381 pk, quattro vierwielaandrijving en de soepele 8-traps Tiptronic automaat biedt deze SUV krachtige prestaties én hoogwaardig rijcomfort. De uitvoering in Glacier White Metallic, gecombineerd met het S line exterieurpakket, zwarte accenten, rode remzadels en 22 inch lichtmetalen velgen, geeft de auto een dynamische en exclusieve uitstraling.
Ook het interieur is rijk uitgerust met Valcona lederen S sportstoelen plus, adaptive air suspension, ambienteverlichting, Bang & Olufsen audio en het Virtual Cockpit-systeem met MMI Navigation Plus. Daarnaast beschikt de auto over HD Matrix LED-verlichting, uitgebreide rijassistentiesystemen, stoelverwarming voor én achter, privacy glass en een elektrisch wegklapbare trekhaak. Een zeer complete premium SUV die luxe, sportiviteit en efficiënte hybride techniek perfect combineert.
Hoeveel kost een Audi Q8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































