
Audi Q8 - 55 TFSIe 381PK QUATTRO PRO LINE ADVANCED AUTOMAAT / NAVI / LEDER / CLIMA / FULL-LED / PDC
Algemeen
| Prijs | € 58.900 |
| Prijs excl. BTW | € 48.887 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2021 |
| Kilometerstand | 48.517 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-188-XK |
| Datum deel 1 | 27-12-2021 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,80 sec |
| Motorvermogen | 250 kW (340 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2415 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 38 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2021 - apr. 2023
Referentienummer: 3359874
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 75 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Topsnelheid: 240 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
GVW: 3.055 kg
Afmetingen (LxBxH): 512 x 200 x 175 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,6 l/100km (1 op 38,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2515 kg
Interieur: Zwart
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 02-12-2022
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 22"
- Metaalkleur
Infotainment
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank verstelbaar
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Adaptief demping systeem
- Airco separaat achter
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Extra getint glas
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- Kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Start/stop systeem
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Voorstoelen verwarmd
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Dit betreft een werkelijk schitterende Audi Q8 welke in prachtige staat verkeert!! Deze uitzonderlijk fraaie Q8 is uitstekend onderhouden!! Tevens uitgevoerd in de meest complete Pro Line Advanced uitvoering en o.a. voorzien van; 22 inch lichtmetalen velgen, parkeersensoren voor & achter, achteruitrijcamera, LED-verlichting, donker getinte ramen, chromen accenten, mistlampen vóór, Full Led koplampen, elektrisch bedienbare ramen voor , lederen bekleding, stoelverwarming, adaptive cruisecontrol, stuurwiel bediening, navigatie, bluetooth, klimaatregeling, midden armsteun voor & achter.........enz!!
.
Hoeveel kost een Audi Q8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























