
BMW 1-serie - 116i Business
Algemeen
| Prijs | € 8.995 |
| Bouwjaar | Januari 2012 |
| Kilometerstand | 130.601 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 40-SXH-9 |
| Datum deel 1 | 02-01-2012 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
BMW 116i F20 Business 5-Deurs Airco Cruise Navi Xenon NAP
- Kenteken: 40-SXH-9
- Merk: BMW
- Model: 1-serie
- APK tot: 26-05-2027
- Tellerstand: 130601 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: N13B16A
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1265 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Hoogte: 1421 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Licht pakket
- Bi-xenon koplampen
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio installatie premium
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Keurige BMW 116i Business uit 2012 met 130.000km op de teller.
De BMW is o.a. voorzien van Airconditioning, Cruise Control, Navigatie, Bluetooth, Lichtsensor, Regensensor, Automatisch dimmende binnenspiegel, Sportstoelen, Privacy Glass, Keyless Go, Centrale vergrendeling op afstandsbediening (2x sleutel aanwezig), Xenon verlichting, LED-Dagrijverlichting en Lichtmetalen velgen.
Zowel optisch als technisch verkeert de BMW in goede staat. Alles functioneert naar behoren en afgezien van een aantal (lichte) normale gebruiksporen naar leeftijd betreft het een nette schadevrije auto. De BMW is origineel Nederlands geleverd en het onderhoudsboekje is volledig ingevuld bij de auto aanwezig. De laatste beurt heeft 400km geleden plaatsgevonden.
Kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijkheid zijn de kernwaarden van House of Cars Zwartsluis. Het bedrijf is opgericht in 2016 door twee vrienden met een gezamenlijke passie voor auto's. Na vijf jaar in Steenwijk gevestigd te zijn geweest is het bedrijf begin 2022 naar Zwartsluis verhuisd.
House of Cars Zwartsluis levert iedere auto standaard in technisch goede staat af. Voor eventueel extra onderhoud of garantie hebben wij een afleverkaart voor u samengesteld. Voor details verwijzen we u door naar onze website onder het kopje 'garantie'.
Wij zijn enkel geopend op afspraak. Schroom niet om contact met ons op te nemen voor vragen, opmerkingen, een vrijblijvend inruilvoorstel of voor het maken van een afspraak.
House Of Cars Zwartsluis
Stouweweg 1
8064PD Zwartsluis
0387820562
erik@house-of-cars.eu
www.houseofcars-zwartsluis.nl
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























