
BMW 1-serie - 116i Business Automaat
Algemeen
| Prijs | € 9.450 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 160.608 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-TTN-70 |
| Datum deel 1 | 09-05-2014 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Zeer mooie en nette 1 Serie
Automaat
Geen krassen en of deuken
Origineel Nederlands
Inruil mogelijk
BMW 1-serie 116i Business Automaat
- Kenteken: 3-TTN-70
- Merk: BMW
- Model: 1-serie
- APK tot: 23-11-2026
- Tellerstand: 160608 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Automaat
- Kleur: bruin
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: N13B16A
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1295 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Hoogte: 1421 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Rijcomfort pakket
- Parkeersensor achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Pakket: Zicht pakket
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Regensensor
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Getint glas
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audio installatie premium
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Stoelverwarming
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Geen krassen of deuken
origineel Nederlands
Inruil is Mogelijk.
Wij zijn RDW Erkend.
al onze auto`s staan te koop tegen scherpe internet prijzen.
wij rekenen geen afleverkosten.
tenaamstellen van het voertuig kunnen wij 7 dagen in de week voor uw regelen
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij u aan om van tevoren even te bellen
06-47466208 (Dennis)
Dekro Trading
Buitenvaart 1723
7905SN Hoogeveen
0647466208
info@dekrotrading.nl
www.dekrotrading.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















![BMW 1-serie - 118i M Sport Edition 5-drs Aut. [ Half-leder Pdc Clima Navi Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I762089474/240x180/bmw-1-serie-118i-m-sport-edition-5-drs-aut-half-leder-pdc-clima-navi-cruise.jpg)


