
BMW 1-serie - 116i Business+ Automaat , Climatronic, leder zeer mooi
Algemeen
| Prijs | € 6.249 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 288.256 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 02 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 13-XDB-7 |
| Datum deel 1 | 25-05-2012 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2011 - feb. 2013
Modelcode: F20 (5), F21 (3)
Technische informatie
Koppel: 220 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
CO₂-uitstoot: 131 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Zelissen Auto Milieuparkweg 14 6136KP SITTARD, NL 0653757977 http://www.autodemontage-zelissen.nl info@autoservice-zelissen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- bi-xenon koplampen
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Buitentemperatuurmeter
- Sportstuur
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- Comfort-pakket
- M Sportpakket (Mistlampen voor, Sportonderstel, Sportstuur)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
De vormgeving van deze BMW 1-serie is stijlvol maar ingetogen en dat maakt meteen duidelijk dat u van deze auto pure kwaliteit mag verwachten. De aandrijving van deze BMW wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Ouderwets vakmanschap en natuurlijke materialen komen samen in het lederen interieur. Kou en regen maken geen indruk. Binnen zit u comfortabel dankzij de stoelverwarming. Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. Deze BMW 1-serie is zuinig met brandstof. Dus schakelt het start-stopsysteem de motor uit bij tijdelijke stilstand, en weer aan als het licht op groen gaat. Of de brug weer open, bijvoorbeeld. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, BMW M-sportpakket, halflederen bekleding en in delen neerklapbare achterbank.
Nieuwe distributie ketting gemonteerd bij 241740
klein restyle deukje rechterspatbord
Auto is van een van onze werknemers wordt particulier verkocht geen inruil.
Wordt geleverd met nieuwe apk en afleveringsbeurt
Waarheen gaat de reis? Het navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Het stuur heeft diverse extra functies, zodat u altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze BMW 1-serie zonder problemen op z'n plaats. De regensensor reageert op de neerslag die op de voorruit belandt. Van een paar spatjes tot een hoosbui: de ruitenwissers weten wat ze te doen staat. Ook cruise control, sportstuurwiel, keyless entry, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de BMW 1-serie heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Met het bandenspanningscontrolesysteem weet u altijd zeker dat de banden op de juiste spanning staan.
Heeft u interesse in deze mooie BMW? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































