
BMW 1-serie - 116i Business Line 5-drs ECC Hifi Topconditie
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 264.910 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 30-LPK-5 |
| Datum deel 1 | 01-07-2010 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Spacegrau (grijs metallic) |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | maart 2009 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.775 kg
Afmetingen (LxBxH): 424 x 175 x 142 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verstelbare stuurkolom
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
BMW 116i Business line 5-deurs hatchback van 2010 in meer dan goede conditie – typisch een uitzondering op de regel! Via inruil verkegen van dame van middelbare leeftijd, die de auto 10 jaar in bezit had. Het betreft een rookvrije auto zonder schadeverleden. De BMW 116i ziet er van binnen en buiten vrijwel perfect uit, en zit / ruikt / rijdt / loopt / schakelt als nieuw, terwijl er toch bijna 265.000 kilometers op de teller staan! Deze BMW lijkt nog lang niet op de helft van zijn bestaan, en laat dan ook zien dat auto’s ontzettend lang mee kunnen gaan – mits je er zorgvuldig mee omgaat.
Deze BMW beschikt over een 2 liter 4 cilinder benzinemotor en handgeschakelde 6-bak, en werd gecombineerd dealer / vakgarage onderhouden. Er is nooit op onderhoud bezuinigd. Dit jaar nog zijn 2 nieuwe koplampen en 4 nieuwe Continental 4-seizoens banden gemonteerd.
De BMW werd hier desondanks ingeruild omdat ik de gewenste auto had staan.
Uitgevoerd in Spacegrau metallic, zwart stof interieur, en o.a. voorzien van ECC met airconditioning, leder sportstuurwiel, middenarmsteun, radio met Hifi audiopakket, Aux aansluiting en een achteraf ingebouwde Bluetooth carkit. Bij de BMW zijn de map met alle boekjes, een ordner met onderhoudsrekeningen, 2 originele sleutels en een Nationale Autopas.
De MRB bedraagt EUR 172 per kwartaal (OV).
Nieuwe APK, gepoetst, garantie, inruil mogelijk.
Uitrusting:
achterbank in delen neerklapbaar
airco automatisch links en rechts gescheiden
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
armsteun voor
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
buitenspiegels verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
dimlichten automatisch
elektrische ramen achter
elektrische ramen voor
Elektronisch Stabiliteits Programma
hoofd airbag(s) achter
hoofd airbag(s) voor
lichtmetalen velgen 16?
mistlampen voor
multimedia-voorbereiding USB-/Audio aansluiting
passagiersairbag
radio CD speler
regensensor
sportstuurwiel met leer bekleed
stuur multifunctioneel
stuurbekrachtiging
verstelbare stuurkolom
zij airbag(s) voor
* Een aankoopkeuring op locatie is geen enkel probleem. Bekende partijen zijn auto-kennis.nl, mijnautocoach.nl of dekra.nl.
* Inruil is mogelijk. Voor een indicatie van de inruilprijs kunt u foto's en informatie naar Whatsapp op 06-17307675 sturen.
* Via Whatsapp kunt u met videobellen ook een kijkje in en rondom de auto van uw keuze krijgen, voor een 'live' indruk.
* Bezorging van een auto is in overleg altijd mogelijk, door het gehele land.
* Tenaamstellen en vrijwaren gebeurt hier ter plaatse en is kosteloos voor u.
* Op de website staan hoge resolutie foto's en meer informatie.
* De auto's staan in een ruime en goed verlichte showroom.
* Bezichtiging van auto's bij voorkeur op afspraak, ruime openingstijden.
Auto Eminent B.V.
Lange Baan 6
8331 LW Steenwijk
Telefoon 0521 - 346 642 of 06 - 1730 7675
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























![BMW iX1 - xDrive30 M Sport [ Panorama Stuur-&Stoelverwarming Navi Camera Apple/Android ]](https://cdn.autowereld.nl/I762090301/240x180/bmw-ix1-xdrive30-m-sport-panorama-stuur-stoelverwarming-navi-camera-apple-android.jpg)







