
Opel Corsa - 1.2 2008 196DKM | AIRCO | APK | CRUISE | 5DEURS
Algemeen
| Prijs | € 1.295 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 196.247 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 49-HDF-4 |
| Datum deel 1 | 19-11-2008 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1059 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Corsa 1.2 2008 196DKM | AIRCO | APK | CRUISE | 5DEURS
- Kenteken: 49-HDF-4
- Merk: Opel
- Model: Corsa
- APK tot: 22-12-2026
- Tellerstand: 196247 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1229 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: Z12XEP
- Vermogen: 59 kW / 80pk
- Ledig gewicht: 1059 kg
- Max. trekgewicht: 850 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1488 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Opel Corsa D handgeschakeld aangeboden. Auto komt uit 2008 en heeft 196247 km NAP gelopen! Nette en originele kilometerstand voor jarenlange plezier. Auto staat op 4 goede banden.
Teller rapport van de RDW is ook aanwezig. Auto beschikt over 2 sleutels.
Apk 22-12-2026
“Ketting maakt licht geluid”
Wij zijn 7 dagen in de week op afspraak geopend. Gezien wij vaak onderweg zijn voor het aanvullen van de voorraad raden wij u aan om te bellen om zo telleurstellingen te voorkomen.
U kunt uw huidige auto bij ons inruilen
MG Cars Tilburg
Laarstraat 15
5025vj Tilburg
0620458087
mgcarstilburg@hotmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































































