
BMW 1-serie - 116i Edition Sport Line Shadow Executive
Algemeen
| Prijs | € 12.450 |
| Prijs excl. BTW | € 10.504 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 165.800 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | RS-638-Z |
| Datum deel 1 | 26-01-2018 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1280 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.870 kg
Afmetingen (LxBxH): 433 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Brake Assist System
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Trekhaak afneembaar
= Bijzonderheden =
Zeer nette, door ons in 2022/118.616km geleverde en altijd onderhouden 1-serie Sport met Shadow Line. Origineel Nederlandse auto, dus historie en 2 sleutels aanwezig. Wij zijn een BOVAG aangesloten bedrijf dat is gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte, kwalitatief hoogwaardige auto's met een correcte kilometerstand en een volledige onderhoudshistorie. Al onze auto's zijn voor ze aangeboden worden volledig gecontroleerd en hebben een vloeistof controle gehad zodat u veilig de weg op kunt. Onze showroom is van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.30 uur tot 15.00 uur geopend. Omdat wij regelmatig onderweg zijn vragen wij u vriendelijk om voor uw bezoek even contact met ons op te nemen zodat wij de auto gereed kunnen zetten voor een vrijblijvende bezichtiging. Inruil van uw huidige auto is mogelijk, neem contact met ons op voor een geheel vrijblijvend voorstel. Wij helpen u graag met het financieren van uw nieuwe auto.
Welkom bij Vakgarage Bodegraven, dé occasion specialist met twee etages 'auto-plezier' midden in Groene Hart
Deze prijs is op basis van een meeneemprijs. Dit is inclusief geldige APK (minimaal 3 maanden), wassen binnen/buiten, tenaamstelling van de auto en eventuele vrijwaring van de inruilauto.
Afleverpakketten:
- Pluspakket € 695,-. Hiervoor krijgt u 1 jaar APK | kleine onderhoudsbeurt | 10 liter | Professioneel gepoetst binnen en buiten| 3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak | 1 jaar Vakgarage Pechhulp
- Premiumpakket € 1095,-. Hiervoor krijgt u 1 jaar APK |Premium onderhoudsbeurt | 20 liter brandstof | Professioneel gepoetst binnen en buiten |12 maanden volledige BOVAG-garantie |1 jaar Vakgarage Pechhulp
Wij willen ons onderscheiden in de markt, niet door de goedkoopste te zijn maar door onze service en garantie afhandeling & het aanbieden van origineel Nederlands geleverde auto's met een aantoonbaar kloppende historie.
Ook in onze werkplaats bent u van harte welkom! Alle merken, ook leaseauto's. Wij repareren uw auto niet alleen, we onderhouden hem. Om reparaties voor te blijven adviseren we u.
Vakgarage Bodegraven, hét full-service autobedrijf in het Groene Hart van de Randstad met alle disciplines onder één dak! Je vindt ons op industrieterrein Broekvelden/Groote Wetering (0172-472808).
Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































