Let op! Geld lenen kost geld
BMW 2-serie Cabrio - 220 Automaat Navi - AutoWereld.nl
 

BMW 2-serie Cabrio - 220 Automaat Navi

2015, Benzine, Automaat, Cabriolet, Zilver
€ 7.700
128.374 km

Algemeen

Prijs € 7.700
Bouwjaar 2015
Kilometerstand 128.374 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 01-03-2015
Topsnelheid 226 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 7,60 sec
Motorvermogen 135 kW (184 pk)
Aantal deuren 3-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1997 cc
Energielabel C
Carrosserie Cabriolet
Kleur Zilver
Oorspronkelijke kleur Zilver
Gewicht 1605 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 16
Introductiejaar maart 2014
Meer modelinformatie

Aanbieder

Auto-Didact Schadeauto's
Noordeinde 59-A

2761BR Zevenhuizen

0795933229

www.auto-didact.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • Centrale deurvergrendeling
  • Parkeersensor
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Regensensor
  • Stoelverwarming
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Navigatiesysteem
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

CO₂-uitstoot: 148 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Schadeopmerkingen: * is verrijdbaar,coolers oké,motor loopt,Interieur:,netjes geen gaten of beschadigingen,schade:,linkerzijde,vervangen:,bumperbalk en hoes,spoorstang links voor,koplamp links voor,scherm links voor,remslang links voor,front na zien,motorkap airbags,repareren:,scherm links achter uitdeuken,achterbumper spuiten + scheurtje,motorkap uitdeuken,
BPM: De getoonde prijs is exclusief BPM
Motorrijtuigenbelasting: € 269 - € 297 per kwartaal
Referentienummer: 28643

= Aanvullende opties en accessoires =

- audio stuurbediening
- buitentemperatuurmeter
- elektrisch bedienbare ramen rondom
- Euro 6
- lederen stuurwiel
- middenarmsteun voor
- parkeersensor achter
- stoelverwarming voor
- verstelbaar stuurwiel

= Bijzonderheden =

compleet kenteken,Let op: Belgisch kenteken,Let op: Belgische WOK,

Voor vragen kunt u altijd contact op nemen met: Dicko 06 3931 6183 (FR NL ENG DE), BANK ABN Amro 52 84 94 422 BIC Swift ABNANL2A IBAN nummer NL09ABNA0528494422 AUTO-DIDACT de Supermarkt voor schade auto's. Kom gerust eens langs om te kijken! Ook voor advies. Wij helpen u graag en de koffie staat altijd klaar. Er staan op ons terrein altijd 200 auto’s in voorraad. Wij spreken NEDERLANDS We speak ENGLISH Wir sprechen DEUTSCH Nous parlons FRANCAIS Heeft u problemen met het transport: wij kunnen de auto eventueel bij u op locatie brengen. Kijk voor ons adres openingstijden route en andere informatie op onze site www.auto-didact.nl. Ook op zaterdag zijn wij geopend van 09:00 tot 15:00 uur. Op woensdag hebben wij onze koopavond en zijn wij aanwezig tot 19:00 uur. Het hierboven genoemde schade omschrijving is een zo goed mogelijke indicatie op basis van zichtbaarheid en zonder demontage van delen.  Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan Auto-Didact niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.

Hoeveel kost een BMW 2-serie Cabrio verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Auto-Didact Schadeauto's

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken