
BMW 3-serie Cabrio - 320i Executive + HARDTOP + APK
Algemeen
Prijs | € 8.950 |
Bouwjaar | 1996 |
Kilometerstand | 136.000 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automaat |
Aantal versnellingen | - |
APK | Bij aflevering |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | 59-RH-KX |
Datum deel 1 | 29-07-1996 (import) |
Topsnelheid | 207 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
Aantal deuren | 2-deurs |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aantal cilinders | 6-cilinder |
Cilinderinhoud | 1991 cc |
Energielabel | - |
Carrosserie | Cabriolet |
Kleur | Groen (Metallic) |
Oorspronkelijke kleur | Groen metallic |
Gewicht | 1420 kg |
Trekgewicht max | 1575 kg |
Trekgewicht onger. | 670 kg |
Verbruik | - |
Introductiejaar | januari 1995 |
Meer modelinformatie |


Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 207 km/u
GVW: 1.845 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Groen
Milieu
Emissieklasse: Euro 2
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 217 - € 240 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 500): A2 EXTRA AFLEVERPAKKET: Bij A2 Automotive kunt u kiezen voor een A2 Extra Afleverpakket.
Dit afleverpakket bevat: APK minimaal 6 maanden, Professionele poetsbeurt en reiniging, RDW Tellerrapport, Tenaamstelling, € 50,00 brandstof
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Elektrisch bedienbare kap
- Hardtop
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Gekoesterde BMW 320iA Cabriolet van de E36-generatie in eigenzinnig Moreagroen metallic met bijpassend groen stoffen interieur en softtop (ruitje moet vervangen worden, kunnen wij uitvoeren). De auto is in prima technische en optische staat, en al sinds 2005 in Nederland. Een BMW 6-cilinder is altijd een feest om mee te rijden. De in de wagenkleur gespoten hardtop krijg je er gratis bij! Ook voor deze BMW geldt dat de auto voor het overgrote deel origineel is. De kilometerteller is ooit vervangen (zie foto). Vandaar een lagere stand, de juiste is 136dkm. Een gespoten linker voorscherm en dat is het dan ook wel. Op de foto’s zijn de deurpanelen te zien waarvan de groene stof een beetje los zit. We leveren de auto met een nieuwe APK en de originele documentatie. Bijkomend voordeel, ze stijgen stilletjes aan in waarde!
Welkom op de website van A2 Automotive Loenersloot. Ik ben Gert Heil, oud IVA student en een gepassioneerd autoliefhebber die zijn auto's presenteert op deze website. Ik heb een voorkeur voor lekkere dikke koetsen, liefst met 8-cilinders. Denk hierbij aan De Range Rover L322, Jaguars en nog veel meer lekkers. Hier vind je eigenlijk alleen maar auto’s waar ik zelf ook mee zou willen rijden. Voordat een auto in de voorraad komt ondergaat hij een ‘intake’ in onze eigen werkplaats in Loenersloot. Zo weet ik altijd dat de auto die ik jou verkoop technisch in orde is. Ik presenteer mijn auto’s aan de Rijksstraatweg 248 in Loenersloot met een eigen werkplaats en AVIA Tankstation (24/7). Om je zo goed mogelijk te bedienen werk ik uitsluitend op afspraak. Ik kan dan ruim de tijd nemen om de auto van jouw keuze aan je te presenteren. Zolang de auto op internet wordt aangeboden is die BESCHIKBAAR! Tot snel, in Loenersloot! Gert Heil
Hoeveel kost een BMW 3-serie Cabrio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.