
BMW 3-serie Touring - 318i Business Line
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | Augustus 2007 |
| Kilometerstand | 267.348 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 02 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 51-XP-LN |
| Datum deel 1 | 09-08-2007 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 95 kW (129 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 735 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | maart 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
✅ Auto rijdt en schakelt prima
BMW 3-serie Touring 318i Business Line
- Kenteken: 51-XP-LN
- Merk: BMW
- Model: 3-serie Touring
- APK tot: 02-09-2026
- Tellerstand: 267348 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1995 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: N46B20B
- Vermogen: 95 kW / 129pk
- Ledig gewicht: 1405 kg
- Max. trekgewicht: 1250 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 452 cm
- Hoogte: 1418 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
Wij kunnen 24/7 auto’s vrijwaren en tenaamstellen hiervoor hoeft u dus niet naar het postkantoor te gaan.
Bedrijfsinformatie
OPENINGSTIJDEN 7 DAGEN PER WEEK VAN 09:00 TOT 18:00 UUR MET AFSPRAAK !!!!!!!!!
En wij kopen graag uw auto op alle soorten en merken.
Tevens krijgt u bij ons gelijk een vrijwaringsbewijs wij zijn RDW Erkend.
Automeester Oost
Binnenhavenstraat 66
7553Gk Hengelo
0644499061
automeesteroost@gmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























