
BMW 3-serie Touring - 318i, Cruise, Ecc
Algemeen
| Prijs | € 1.799 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 252.748 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-649-LK |
| Datum deel 1 | 29-06-2007 (import) |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 95 kW (129 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 735 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | januari 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
BMW 3-serie Touring 318i, Cruise, Ecc
- Kenteken: T-649-LK
- Merk: BMW
- Model: 3-serie Touring
- APK tot: 14-03-2027
- Tellerstand: 252748 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1995 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: N46B20B
- Vermogen: 95 kW / 129pk
- Ledig gewicht: 1405 kg
- Max. trekgewicht: 1250 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 452 cm
- Breedte: 182 cm
- Hoogte: 1418 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint warmtewerend glas
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Een goed rijdende BMW 318 Touring.
Heeft aan de rechterzijde schade, vandaar deze scherpe prijs.
Inruil is mogelijk.
Wij vragen u vriendelijk om voor uw komst contact met ons op te nemen. Wij zijn niet altijd aanwezig.
STB Automobielen is gevestigd in Tynaarlo aan de Mercuriusweg 1.
Tynaarlo is centraal gelegen aan de A28 tussen Assen en Groningen.
Let op. Wij zijn op afspraak geopend
Deze informatie is met de grootste zorg samengesteld. Desondanks kan het voorkomen dat het onjuistheden bevat. Aan de hier getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend
STB Automobielen
Mercuriusweg 1
9482WK Tynaarlo
0644831099
info@stbautomobielen.nl
www.stbautomobielen.nl
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































































































