
BMW 3-serie Touring - 318i Executive Edition
Algemeen
| Prijs | € 19.950 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 158.085 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 19 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-561-JG |
| Datum deel 1 | 13-01-2021 |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1545 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2020 - feb. 2021
Modelcode: G21
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 59 liter
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.135 kg
Afmetingen (LxBxH): 471 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 285 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 153 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Leaseprijs: € 385 p/m (financial lease, 60 maanden); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Productveiligheid
Fabrikant: Van der Feer Nikkelstraat 31 8211AJ LELYSTAD, NL 0320247149 http://www.vanderfeer-occasions.nl verkoop@feer.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Interieur accenten
- Keyless start
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access pakket (Elektrisch bedienbare achterklep, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry)
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- LED mistlampen
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sport Line (Interieur accenten, Sportstuur)
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is autobedrijf van der Feer niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














![BMW 3-serie Touring - 318i High Executive Sport Aut. [ LED Leder Sportstoelen Stoelverwariming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886792/240x180/bmw-3-serie-touring-318i-high-executive-sport-aut-led-leder-sportstoelen-stoelverwariming.jpg)
































