
BMW 3-serie Touring - 320d Executive Panodak PDC Sportstoel APK
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 328.222 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 04 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 37-ZF-ZH |
| Datum deel 1 | 05-10-2006 (import) |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1495 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2005 - sep. 2007
Referentienummer: 2528
Technische informatie
Tankinhoud: 61 liter
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 218 km/u
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 184 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- achterruit apart te openen
- bagagedek
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- sportonderstel
- sportstuur
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 3
- bandenspanningscontrolesysteem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
BMW 3-Serie 320D AUT 163PK Executive!
2x sleutel & onderhoudshistorie aanwezig
APK geldig tot: 12-2026
Nette BMW rijdt & schakelt perfect!
Heeft u wat in te ruilen? Stuur dan foto's & verdere info via Whatsapp:06-26796052
Doordeweeks geopend van 9:00 tot 17:00, ’s avonds & weekend op afspraak.
Bel voor info 06-26796052 of 06-46232850
Hofman Occasions Elburg
Robbertsmatenstraat 10
8081HL Elburg
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































