
Opel Astra - 1.6 Turbo Sport v. 7.450, - NU 6.950, -
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | September 2010 |
| Kilometerstand | 148.328 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 60-NJZ-6 |
| Datum deel 1 | 28-09-2010 |
| Topsnelheid | 221 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1390 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | september 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2009 - dec. 2012
Modelcode: J
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 56 liter
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 221 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.965 kg
Afmetingen (LxBxH): 495 x 181 x 151 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 160 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,9 l/100km (1 op 11,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 4
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf P. Bot B.V. Hoogstad 51 3131KX VLAARDINGEN, NL 0104600601 http://www.pbot.nl info@pbot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Overige
- Adaptive Forward Lighting (AFL (A8Z)
- Lichtmetalen velgen 8J x 19", 5 spaaks (PZS)
- 3-spaaks lederen stuurwiel (N34)
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (DWF)
- Ergonomische Sportstoelen (Y15)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Mistlampen voor (T3U)
- Park Pilot (UD5)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Verlaagd sportchassis (XJ2)
- Verstelbare middenarmsteun vóór met opbergvak (DBU)
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Bot is een groot Bovag-Autobedrijf gevestigd op een gezellige woon en autoboulevard in Vlaardingen waar totaal 400 occasions te bezichtigen zijn. Deze auto kan worden afgeleverd met garantie en een nationale autopas. U bent van harte welkom.
Met een auto als deze Opel Astra komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto uit 2010 heeft 148328 kilometer gereden. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. De ergonomische sportstoelen houden u en uw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. Tot de uitrusting van deze Opel behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het audiosysteem ook online beluisteren via bluetooth. Nooit meer te warm of te koud. De electronic climate control zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. Achter het stuur van deze Opel bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. De uitrusting van deze auto is met sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
In de Opel Astra heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Heuvelop, heuvelaf. En opeens moet u stilstaan. Geen probleem, de hill hold control houdt deze Opel Astra perfect op z'n plaats tot u weer verder rijdt.
Met het bijgeleverde tellerrapport van Nationale Autopas weet u dat de kilometerstand van deze auto zuiver is. Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































