
BMW 3-serie Touring - 320e Business Edition Plus Panoramadak | Elektrisch Wegklapbare Trekhaak | Navigatie | Sfe
Algemeen
| Prijs | € 23.900 |
| Prijs excl. BTW | € 19.802 excl. BTW |
| Bouwjaar | Maart 2022 |
| Kilometerstand | 147.553 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJF-03-D |
| Datum deel 1 | 04-03-2022 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1800 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2022
Modelcode: G21
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 54 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.355 kg
Afmetingen (LxB): 471 x 183 cm
Wielbasis: 285 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 36 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhoudshistorie:
- 28-02-2025 (128.395 km): Onderhoud
- 30-11-2023 (98.505 km): Onderhoud
- 28-02-2023 (66.262 km): Onderhoud
- 31-08-2022 (32.855 km): Onderhoud
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: CVW Standaard:
Auto is direct mee te nemen
Auto is gewassen en uitgezogen
Controle van vloeistoffen/banden/verlichting
Geldige APK (minimaal 3 maanden)
RDW tenaamstelling auto
Vrijwaring eventuele inruilauto
Wettelijke non-conformiteit
Zekerheden bijkopen? Vraag naar onze garantiepakketten!
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten achterklep (316)
- Glazen panoramadak, elektrisch bediend (voorste deel, schuif-/kantelfunctie) (402)
- LED koplampen en LED achterlichten (5A2)
- Adaptieve LED verlichting (5A2)
- Adaptive LED koplampen (552)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- koplampen adaptief
- LED mistlampen voor (5A1)
- M dakdraagsysteem hoogglans Shadow Line (3MC)
- Regen- en lichtsensor (521)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem professional (609)
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding (6NH)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- DAB-tuner (654)
- multimedia-voorbereiding
- WiFi hotspot (6WD)
Interieur & Comfort
- Elektrisch verwarmde achterzetels (496)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Leder 'Vernasca' Schwarz/Schwarz (MAH7)
- Sportstoelen voor incl. handmatig verstelbaar bovenbeensteun en elektrisch in breedte verstelbare rugleuning (481)
- Ambiance verlichting (4UR)
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie. (430)
- Automatische 3-zone airconditioning (534)
- Bagagevangnet (413)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank en middenarmsteun (verdeling 40:20:40) (465)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoelen, bestuurdersstoel met geheugen voor 2 posities (459)
- keyless start
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Servotronic (216)
- Sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- Active Guard Plus (5AQ)
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- Driving Assistant (5AS)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
- passagiersairbag
- Speed Limit Info (8TH)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Draadloos oplaadstation (6NX)
- Head up display
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- start/stop systeem
- Stuurwielverwarming (248)
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel (aanhanger assistent, trekhaak elektrisch uitklapbaar) (3AC)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Stap in deze stijlvolle en veelzijdige BMW 320e Touring Business Edition Plus en ervaar de perfecte combinatie van sportiviteit, comfort en efficiëntie. Dankzij de plug-in hybride aandrijving profiteert u van krachtige prestaties én een lager brandstofverbruik, terwijl de Touring-uitvoering zorgt voor volop ruimte en praktisch gebruiksgemak.
Deze Business Edition Plus is rijk uitgerust met luxe en moderne opties die iedere rit aangenamer maken. Het panoramadak zorgt voor een ruimtelijk en licht interieur, terwijl de elektrisch wegklapbare trekhaak extra functionaliteit biedt voor bijvoorbeeld een fietsendrager of aanhanger. Het navigatiesysteem brengt u moeiteloos naar iedere bestemming en de sfeerverlichting creëert een stijlvolle ambiance in het interieur.
Daarnaast beschikt de BMW over comfortabele lederen sportstoelen die optimale ondersteuning bieden tijdens zowel korte als lange ritten. De moderne LED-verlichting geeft de auto een luxe uitstraling en zorgt voor uitstekend zicht in het donker. Dankzij Apple CarPlay en Android Auto verbindt u eenvoudig uw smartphone met het infotainmentsysteem voor toegang tot uw favoriete apps, muziek en navigatie.
Een complete en sportieve BMW 3 Serie Touring die luxe, technologie en rijplezier perfect samenbrengt.
Je bent van harte welkom om deze occasion te komen bezichtigen. Neem je van te voren even contact op om een afspraak in te plannen? We horen graag van je!
Deze advertentie is met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Zodoende zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en/of spelfouten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die jouw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























