
BMW 3-serie Touring - 320e xDrive M-Sport / Adaptief M Onderstel / Parking Assistant / Comfort Acces / Verwarmde
Algemeen
| Prijs | € 31.900 |
| Prijs excl. BTW | € 26.453 excl. BTW |
| Bouwjaar | Februari 2022 |
| Kilometerstand | 125.490 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 04 februari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-050-BT |
| Datum deel 1 | 04-02-2022 |
| Topsnelheid | 219 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Dravitgrau metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1855 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2022
Modelcode: G21
Referentienummer: FM35789
Typenummer: 31ED
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 50 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 219 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.425 kg
Afmetingen (LxB): 471 x 183 cm
Wielbasis: 285 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieurkleur: Leder vernasca schwarz stiksel blau schwarz
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 40 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BMW Premium Selection
Dit afleverpakket bevat: BMW Premium Selection
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- Geluidsdempende zijruiten in de voorportieren (3KA)
- koplampen adaptief
- Adaptieve LED verlichting (5A2)
- Adaptieve LED verlichting (552)
- BMW Individual Dravitgrau (C36)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED koplampen en LED achterlichten (5A2)
- LED mistlampen voor (5A1)
- Regensensor 3 serie (521)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding (6NH)
- DAB-Tuner (654)
- DAB-tuner voor digitale radio ontvangst incl. DAB+ (654)
- HiFi System (9 luidsprekers) 205 watt vermogen (676)
- Live Cockpit Plus (6U2)
- Live Cockpit Professional (6U3)
- Navigatiesysteem professional (609)
Interieur & Comfort
- Comfort Access met BMW Digital Key (322)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie. (430)
- Automatische 3-zone airconditioning (534)
- Automatische airconditioning 2-zone met uitgebreide functionaliteit (534)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40) (465)
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank en middenarmsteun (verdeling 40:20:40) (465)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Servotronic (216)
- Sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- Active guard (5AV)
- Active Guard Plus (5AQ)
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- Brake Assist System
- Driving Assistant Professional (5AU)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
- passagiersairbag
- Speed Limit Info (8TH)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Adaptief M onderstel incl. 10 mm verlaging, variabele demperinstelling (niet i.c.m. 704) (2VF)
- Parking Pack (Parking Assistant) (ZP5)
- Model M Sport (Interieurlijsten Aluminium Längsschliff + accentlijsten Schwarz hoogglans, M Aerodynamicapakket, M Hemelbekleding in Anthrazit, M sportonderstel inclusief carrosserieverlaging, M Sportstuurwiel met leder bekleed, Raamomlijsting BMW Individual hoogglans Shadow Line) (7LF)
- oplaadmogelijkheid
- Parking Pack (ZP6)
- Rookvrij
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Hij is stijlvol en comfortabel, deze BMW 3-serie Touring, en hij is ontworpen om u veilig en comfortabel te laten rijden onder alle omstandigheden. Elektrisch rijden of liever benzine? Kiezen hoeft niet, want de hybride motor maakt het allebei mogelijk. Als we het over extra cachet hebben, moeten we zeker het lederen interieur noemen. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, adaptief dempingsysteem, geluidsisolerende ramen en in delen neerklapbare achterbank.
Alle benodigde informatie helder in beeld: het digitale dashboard is een geweldige rijhulp. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. U rijdt snel, zuinig en zeker naar uw bestemming met het navigatiesysteem met harde schijf. Aan boord van deze BMW 3-serie Touring is een achteropkomend verkeer waarschuwing voor extra veiligheid. Deze auto is voorzien van electronic climate control, lederen sportstuur, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en automatisch dimmende binnenspiegel.
Zoals u mag verwachten van deze BMW 3-serie Touring is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze BMW u om veiliger te rijden. Deze BMW 3-serie Touring is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Grijp dan uw kans en plan direct online een proefrit.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















