
BMW 3-serie Touring - 320i
Algemeen
| Prijs | € 1.599 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 270.051 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 01 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-701-BJ |
| Datum deel 1 | 23-05-2008 (import) |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
BMW 3-serie Touring 320i
- Kenteken: R-701-BJ
- Merk: BMW
- Model: 3-serie Touring
- APK tot: 01-05-2027
- Tellerstand: 270051 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1995 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: N43B20A
- Vermogen: 125 kW / 170pk
- Ledig gewicht: 1405 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 452 cm
- Breedte: 182 cm
- Hoogte: 1418 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint warmtewerend glas
- Mistlampen voor
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur leder
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Bmw 320 uit het jaar 2008 de auto is verlaagd en is voor zien van sportvelgen. Auto rijd en schakelt goed wel heeft hij wel plekjes zo zit er een deuk in de bumper en deukje in de achter klep dus nieuw is hij uiteraard niet meer
Bij ons is het mogelijk om uw auto ter naam te stellen en te vrijwaarden.
Pinnen is mogelijk en eventeel een
Basis ggg garantie tegen een meer prijs.
Wilt u komen kijken naar een van onze auto's graag even bellen van te voren omdat ik er zelf niet altijd aanwezig ben.
LET OP wij doen onze uiterste best om de auto.s naar waarheid te presenteren .helaas wil het wel eens voorkomen
dat er een typefout onstaat of dat er meerdere optie.s zijn aangevinkt dan op de auto aanwezig is u kunt ons hier niet voor
aansprakelijk stellen ook behoudt het ons de vrijheid de auto aan iemand anders te verkopen indien er een offerte door ons is
uitgebracht. tenzij we anders met elkaar zijn over een gekomen
Autobedrijf Alex Mol
fokkerstraat 5
7903 at Hoogeveen
0648937346
autobedrijfalexmol@hotmail.com
autobedrijfalexmol.nl/
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































![Nissan Juke - 1.6 Acenta [ ecc, audio, cruise, 17``lmv ]](https://cdn.autowereld.nl/I761558578/240x180/nissan-juke-1-6-acenta-ecc-audio-cruise-17-lmv.jpg)
![Ford Ka - 1.2 Titanium [ nieuwe distributieriem ]](https://cdn.autowereld.nl/I761591583/240x180/ford-ka-1-2-titanium-nieuwe-distributieriem.jpg)

