
Renault Kadjar - 1.5 dCi AUTO LUXE Intens
Algemeen
| Prijs | € 11.875 |
| Prijs excl. BTW | € 9.995 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 181.199 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | PN-180-Z |
| Datum deel 1 | 18-08-2017 |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1382 kg |
| Trekgewicht max | 1450 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2015 - dec. 2018
Referentienummer: 208
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Semi-automaat
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 181 km/u
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 99 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- WiFi
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas achter
- keyless entry
- kunstlederen/stof bekleding
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- verwarmde voorruit
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Te koop aangeboden: zeer nette Renault Kadjar 1.5 dCi automaat.
Deze Renault Kadjar verkeert in nette staat en rijdt en schakelt uitstekend. De auto is luxe uitgevoerd en technisch goed onderhouden. Er zijn geen bekende storingen of mankementen aanwezig.
De distributieriem is vervangen bij 180.000 km.
Verder betreft het een BTW-auto. Inruil van uw huidige auto is mogelijk en ook export is bespreekbaar.
Kort samengevat:
Renault Kadjar 1.5 dCi automaat
Luxe uitvoering
Rijdt en schakelt uitstekend
Geen bekende technische storingen of mankementen
Distributieriem vervangen bij 180.000 km
BTW-auto
Inruil mogelijk
Export possible!
Contante betaling is wettelijk toegestaan tot maximaal €3.000 per transactie.
Deze regeling geldt vanaf 1 januari 2026. Betaling boven dit bedrag dient per bank te worden voldaan.
Le paiement en espèces est autorisé jusqu’à un maximum de 3 000 € par transaction.
Cette règle s’applique à partir du 1er janvier 2026. Tout montant supérieur doit être réglé par virement bancaire.
El pago en efectivo está permitido hasta un máximo de 3.000 € por transacción.
Esta normativa se aplica a partir del 1 de enero de 2026. Los importes superiores deberán abonarse mediante transferencia bancaria.
Plata în numerar este permisă până la un maximum de 3.000 € per tranzacție.
Această regulă se aplică începând cu 1 ianuarie 2026. Sumele care depășesc acest prag trebuie achitate prin transfer bancar.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































![Nissan Juke - 1.6 Acenta [ ecc, audio, cruise, 17``lmv ]](https://cdn.autowereld.nl/I761558578/240x180/nissan-juke-1-6-acenta-ecc-audio-cruise-17-lmv.jpg)
![Ford Ka - 1.2 Titanium [ nieuwe distributieriem ]](https://cdn.autowereld.nl/I761591583/240x180/ford-ka-1-2-titanium-nieuwe-distributieriem.jpg)

