
BMW 3-serie Touring - 320i Business Line 170PK Leer | Navi | LMV | PDC achter | CPV | Cruise
Algemeen
| Prijs | € 3.995 |
| Bouwjaar | September 2010 |
| Kilometerstand | 252.619 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 06 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 74-NKT-5 |
| Datum deel 1 | 29-09-2010 |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Beige |
| Oorspronkelijke kleur | Beige |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2008 - feb. 2011
Modelcode: E91 LCI
Technische informatie
Koppel: 210 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 63 liter
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 226 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.970 kg
Afmetingen (LxBxH): 453 x 182 x 142 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf P. Wijtsma Fortuinweg 6 9101PE DOKKUM, NL 06-51612407 http://www.autowijtsma.nl info@autowijtsma.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- bi-xenon koplampen
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-navigatie full map
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Een uitzonderlijke nette en top onderhouden BMW. Een heel boekwerk vol facturen aanwezig met 2 sleutels en een logisch RDW voertuigrapport. Deze keurige auto leveren wij met een nieuwe APK. Beperkte inruil is mogelijk. xxx OMDAT IK REGELMATIG ONDERWEG BEN IS EEN AFSPRAAK MAKEN RAADZAAM, ZO KOMT U NIET VOOR NIETS. IK BEN BEREIKBAAR OP 06-5161 2407 xxx. Met vriendelijke groet Pieter Wijtsma
Wij zijn een universeel autobedrijf die alle merken in -en verkoopt. Onze occasions zijn veelal afkomstig van leasemaatschappijen waardoor onderhoudsgegevens en een RDW voertuigrapport aanwezig zijn! We hebben een eigen werkplaats waar de auto's rijklaar worden gemaakt en standaard worden geleverd met een nieuwe of recente APK vanaf € 4500.--. ***WIJ REKENEN HIERVOOR GÉÉN AFLEVERKOSTEN*** Voor een geringe meerprijs kunt u kiezen voor minimaal 6 maanden garantie via AUTOTRUST . (vraag de verkoop naar de mogelijkheden) Wij verwelkomen u graag op ons bedrijf waar de koffie/thee voor u klaar staat . xxx OMDAT IK REGELMATIG ONDERWEG BEN IS EEN AFSPRAAK MAKEN RAADZAAM, ZO KOMT U NIET VOOR NIETS. IK BEN BEREIKBAAR OP 06-5161 2407 xxx. Met vriendelijke groet Pieter Wijtsma. Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autobedrijf P.Wijtsma niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























