
BMW 5-serie - 530i High Executive, KM NAP, Leder, automaat, schuifdak, dab, apk 03-2027
Algemeen
| Prijs | € 26.950 |
| Bouwjaar | Maart 2018 |
| Kilometerstand | 100.909 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 30 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SG-303-L |
| Datum deel 1 | 30-03-2018 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
BMW 5-serie 530i High Executive, KM NAP, Leder, automaat, schuifdak, dab, apk 03-2027
- Kenteken: SG-303-L
- Merk: BMW
- Model: 5-serie
- APK tot: 30-03-2027
- Tellerstand: 100909 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: beige
- Motorinhoud: 1998 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: B48B20B
- Vermogen: 185 kW / 252pk
- Ledig gewicht: 1515 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 494 cm
- Breedte: 187 cm
- Hoogte: 1479 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Audio pakket
- Audio installatie
- DAB
- Draadloze telefoonlader
- Spraakbediening
Pakket: Elektrisch pakket
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
Pakket: Parking Pack
- Achteruitrijcamera
- Parkeer assistent
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Infotainment
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Hill hold functie
Nieuw Binnen...
Bmw 530 Benzine automaat...
Mooie complete auto met leder, navigatie, schuifdak, lm velgen...
Auto word afgeleverd met beurt...
Nieuw binnen fotos volgen...
Neem contact op en we regelen een afspraak!
ALLE INRUIL MOGELIJK
FINANCIERING MOGELIJK
LEASEN MOGELIJK
EXPORT PAPIEREN/DOCUMENTEN
EXPORT VERZEKERING
Bij ons worden geen bijkomende afleveringskosten gerekend.
Het is raadzaam voor uw bezoek contact met ons op te nemen om zeker te stellen dat de betreffende auto nog op voorraad is.
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.
Openingstijden Dinsdag t/m Zaterdag van 10:00 tot 17:30
Elke dag telefonisch bereikbaar van 08:00 tot 22:00
Buiten openingstijden geopend op afspraak !!!
Wij kunnen 24/7 auto's op naam zetten.
* Extra informatie, een filmpje of een foto nodig? WhatsApp ons!
Mobiel/Whatsapp: 0621899600
Van Meurs handelsbedrijf
Van Harinxmaweg 10
8801 AV Franeker
06 21 89 96 00
info@vanmeurshandelsbedrijf.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















![BMW 5-serie - 520i Executive Edition Aut. [ LED Camera Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I762557787/240x180/bmw-5-serie-520i-executive-edition-aut-led-camera-stoelverwarming.jpg)

