
BMW 5-serie - 540i High Executive | M-Pakket | 19'' | Memory |
Algemeen
| Prijs | € 24.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 205.851 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 02 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RT-642-L |
| Datum deel 1 | 02-02-2018 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,10 sec |
| Motorvermogen | 250 kW (340 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1570 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
BMW 5-serie 540i High Executive | M-Pakket | 19'' | Memory |
BMW 5-serie 540i High Executive | M-Pakket | 19'' | Memory |
- Kenteken: RT-642-L
- Merk: BMW
- Model: 5-serie
- APK tot: 02-02-2027
- Tellerstand: 205851 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit
- Motorinhoud: 2998 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: B58B30A
- Vermogen: 250 kW / 341pk
- Ledig gewicht: 1570 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 494 cm
- Breedte: 187 cm
- Hoogte: 1479 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Adaptive Drive
- Adaptief demping systeem
- Anti overhel assistent
Pakket: Elektrisch pakket
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
Pakket: M Sportpakket
- Aluminium interieur afwerking
- M Aerodynamica
- Microvezel bekleding
- Sportonderstel
- Sportstoelen
Pakket: Comfort pakket voorstoelen
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lendesteun(en) verstelbaar
Pakket: Sport Line
- Lederen/stof bekleding
- Sportstoelen
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Infotainment
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Hill hold functie
Wij bieden aan een BMW 540i met M-Pakket.
Voorzien van onder andere:
M-Pakket, Adaptive LED koplampen, LED achterlichten, Adaptief onderstel, Stoelverwarming, Comfortzetels met Memory, 19'' Lichtmetaal M-Sport, Elektrisch verstelbare stuurkolom, Elektrisch inklapbare spiegels, Virtual dash, Display key, Zwarte hemel etc etc..
Volledig dealer onderhouden.
2 Sleutels + Displaykey.
Bij Zayn Cars in Leeuwarden vindt u altijd een ruim aanbod aan verschillende occasions in elke prijsklasse. Zayn Cars is als erkend RDW autobedrijf actief in aankoop en verkoop van goede en eerlijke occasions.
Voor eventuele vragen of informatie. Neem gerust contact op.
Wij zijn iedere dag op afspraak open!
Ook op zondagen en in de avond.
Inruil & financiering mogelijk!
Zayn Cars
Aldebaranweg 14N
8938BD
Leeuwarden
06-51490887
zayncars@hotmail.com
zayncars.nl/
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































