
BMW 5-serie - Sedan 530e Business Edition Plus | M-Sport | Schuif-/kanteldak | Comfort Access | Stuurwie
Algemeen
| Prijs | € 39.900 |
| Bouwjaar | Februari 2022 |
| Kilometerstand | 81.435 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 10 februari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-599-DN |
| Datum deel 1 | 10-02-2022 |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 215 kW (292 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | M carbonschwarz |
| Gewicht | 1810 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Pieter Braaijweg 12
1114AJ Amsterdam-Duivendrecht
020-4604690
www.van-poelgeest.nl
Opties & accessoires
- Alarm
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2023
Modelcode: G30 LCI
Typenummer: 11AG
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 46 liter
Actieradius: 56 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 235 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.505 kg
Afmetingen (LxB): 496 x 187 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieur: Exklusivleder 'nappa' mokka, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 39 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BMW Premium Selection
Dit afleverpakket bevat: BMW Premium Selection
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- BMW Laserlight (5AZ)
- Elektrisch bediend glazen schuif-/kanteldak (403)
- (4T8)
- Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten achterklep (316)
Infotainment
- BMW Connected Pack Professional (6C4)
- BMW Head-Up Display (610)
- HiFi System (676)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- DAB-tuner (654)
Interieur & Comfort
- Comfort Access (322)
- Comfortstoelen voor (456)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Ambiance verlichting (4UR)
- Automatische airconditioning 2-zone (534)
- BMW Individual interieurlijsten Pianolack Schwarz (4ML)
- Steptronic Sport transmissie (2TB)
Veiligheid
- Driving Assistant (5AS)
- Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie (5AV)
- Active Protection (5AL)
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- Bandenspanningsweergavesysteem (2VB)
- High-beam assistant (5AC)
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
Overig
- M Sportpakket (337)
- Stuurwielrand verwarmd (248)
- 20 inch LM M Y-spaak (styling 846) in Bicolor Jet Black (1R9)
- Achteruitrijcamera (3AG)
- Actieve voetgangersbescherming (8TF)
- AG-Intern (4NE)
- AG intern (8EK)
- Akoestische waarschuwing voor voetgangers (4U9)
- Alarmsignaal (Intern) (8S2)
- Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) (8S3)
- Banden met noodloopeigenschappen (258)
- Beschermfolie t.b.v. transport (9AA)
- Boordliteratuur Nederlands (886)
- Business Edition Plus (ZBP)
- Condition Based Service (8KA)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- Emergency Call (6AC)
- EU AG intern (230)
- Exklusivleder 'Nappa' Mokka (FLZNI)
- Exklusivleder 'Nappa' Mokka (LZNI)
- Galvanische afwerking voor bedieningselementen (4U0)
- Gevarendriehoek en verbanddoos (428)
- High Executive (ZH8)
- High Executive (ZH5)
- Kilometertacho (548)
- Koudemiddel (8R9)
- M Aerodynamicapakket (715)
- M Carbonschwarz metallic (P0416)
- M Carbonschwarz metallic (416)
- M Hemelbekleding in Anthrazit (775)
- M hoogglans Shadow Line (760)
- Modeljaar 2022 (Z22)
- M Sportstuurwiel (710)
- Nederlandse taalversie (868)
- NoodLaadkabel (Mode 2) (4T1)
- Onderdeel van Business Edition (Plus) (Z1B)
- Parking Assistant (5DM)
- Parking Pack (ZP7)
- Rookvrij
- Safety Pack (ZS7)
- Selectie CO2 (Intern) (1CB)
- Selectie CO2 (Intern) (1DF)
- Sport-Boost (1CX)
- TeleServices (6AE)
- Uitgebreide bluetooth telefoonvoorbereiding (6NS)
- Velours vloermatten (423)
- Verlengde Garantie - 3 jaar (7CG)
- Vervallen Comfort Opener achterklep (32X)
- Verwijderen BMW Digital Key (32Z)
- Wielslotbouten (2PA)
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











![BMW 5-serie - 520e Executive Business Plus [ Leder Live-cockpit prof. Comfortstoelen ]](https://cdn.autowereld.nl/I762103694/240x180/bmw-5-serie-520e-executive-business-plus-leder-live-cockpit-prof-comfortstoelen.jpg)








