
BMW 6-serie Gran Turismo - 640i High Executive * Comfortstoelen * Trekhaak * Harman/Kardon * Head-up * Dealeronderhou
Algemeen
| Prijs | € 26.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 172.911 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XZ-404-D |
| Datum deel 1 | 05-12-2017 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,40 sec |
| Motorvermogen | 250 kW (340 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Black Sapphire Metallic (donker zwart me |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2017 - jul. 2018
Modelcode: G32
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 68 liter
Acceleratie (0-100): 5,4 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.450 kg
Afmetingen (LxBxH): 509 x 190 x 154 cm
Wielbasis: 307 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 169 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
Garantie: 6 maanden garantie op motor en versnellingsbak
Productveiligheid
Fabrikant: Henk Pellegrom B.V. De Aaldor 4P 4191PC GELDERMALSEN, NL 0345247060 http://www.henkpellegrom.nl info@henkpellegrom.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Actieve Voetgangersbescherming
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Niveau regeling voor twee assen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak met afneembare kogel
- Voor-en achterspoiler
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio-installatie
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- zelfstandige rijstrookwissel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen verwarmd
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Harman Kardon
- Houtafwerking interieur
- Innovatiespakket
- Sfeerverlichting
- Stoel ventilatie voor
- Uitgebreid spiegelpakket
- USB aansluiting
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Active protection
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Intelligente noodoproep
- Nachtzicht-assistent
- Parkeerhulpsysteem
- Rijstrooksensor
Overige
- Audio Media Pack (Audio-installatie, Dab, Draadloze telefoonlader)
- Comfort Access pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry)
- Driving Assistant Plus (Cruise control adaptief met stop&go, dodehoekdetectie met correctie, Kruisend verkeer detectie, Rijstrooksensor met correctie, zelfstandige rijstrookwissel)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Safety-pack (Achteropkomend verkeer waarschuwing, Bots herkenning systeem, bots waarschuwing systeem, Dodehoek detector, Rijstrooksensor, Uitparkeer waarschuwing)
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- Telefoon-pakket (Draadloze telefoonlader, Spraakbediening)
- Uitparkeer waarschuwing
Henk Pellegrom, specialist in BMW. Aanbod van unieke modellen. In onze gloednieuwe showroom in Geldermalsen, centraal in Nederland, vindt u alleen BMW’s met een aantoonbare historie. Wij leveren onze auto’s af met minimaal 12 maanden apk en een technische controle. Daarnaast bieden we voor auto’s vanaf € 4.500,- 3 maanden standaard garantie op de motor en versnellingsbak. Aanvullende garantie is uiteraard mogelijk. Vraag ons naar de voorwaarden en garantie.Wij zijn lid van BOVAG. Daardoor bent u verzekerd van uitstekende service en kunt u uitgaan van kwaliteit, betrouwbaarheid en garantie.
Hoeveel kost een BMW 6-serie Gran Turismo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












![BMW 6-serie Gran Turismo - GT 640i xDrive M Sport [ Pano Soft-close Massage Nappaleder Bowers&Wilkins ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890261/240x180/bmw-6-serie-gran-turismo-gt-640i-xdrive-m-sport-pano-soft-close-massage-nappaleder-bowers-wilkins.jpg)


























