
BMW 5-serie - Sedan 530i High Executive M Sport Pakket Automaat / Live Cockpit Professional / Active Pro
Algemeen
| Prijs | € 35.950 |
| Bouwjaar | Februari 2022 |
| Kilometerstand | 135.190 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 25 februari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-363-FJ |
| Datum deel 1 | 25-02-2022 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | BERNINAGRAU BERNSTEINEFFEKT METALLI (C3E |
| Gewicht | 1600 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2023
Modelcode: G30 LCI
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 68 liter
Acceleratie (0-100): 6,4 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.305 kg
Afmetingen (LxB): 496 x 187 cm
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 148 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK
- Afleverpakket Knook Select (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Garantie 12 maanden / 20.000km, Minimaal 12 maanden APK, Onderhoud volgens fabrieksvoorschriften indien binnen 10.000km of 6 mnd, Pechhulp 12 maanden, Tenaamstelling van het kenteken, Volle tank brandstof
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- koplampen adaptief
- laser LED koplampen
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- sportstuur
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- zij airbag(s) voor
Overig
- M Sportpakket (aluminium interieur afwerking, hemelbekleding donker, lederen sportstuur, M Aerodynamica, sportonderstel)
- Comfort Access pakket (elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, keyless entry)
- Driving Assistant Professional (achteruitrij assistent, cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, dodehoekdetectie met correctie, rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent, verkeersbord detectie, zelfstandige rijstrookwissel)
- Geldige APK
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Bel, WhatsApp, mail of loop gerust binnen voor een bezichtiging. Wij zijn graag duidelijk en transparant. Geen verrassingen, je weet waar je aan toe bent. Inruil is uiteraard mogelijk. Deze advertentie is met de grootste zorg samengesteld. Het kan zich echter voordoen dat er toch een fout in staat. Daarom kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend. Wilt u graag weten of bijvoorbeeld de voor u essentiële optie aanwezig is? Neem dan gerust contact met ons op.
Wij zijn lid van BOVAG, waardoor je zeker bent van uitstekende service. Wij zorgen dat je zorgeloos de weg op kunt. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid en kwaliteit. Er moet aan strenge eisen worden voldaan om lid te zijn. Door regelmatige controles wordt erop toegezien dat we hieraan ook blijven voldoen. Bel voor een afspraak of kom langs.
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































