
BMW X3 - XDrive20i High Executive AUT|NAV|PANO|Leder|Headup
Algemeen
| Prijs | € 19.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 152.653 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 11 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-238-DV |
| Datum deel 1 | 13-05-2015 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1710 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/60 R17
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.325 kg
Afmetingen (LxBxH): 466 x 188 x 166 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijs
Milieu
CO₂-uitstoot: 168 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 6 maanden GARANTIE: 6 maanden Garantie op motor&koppeling, met een maximum van 6000km
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Hoofdsteunen actief
- Lederen sportstuur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Aluminium delen exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED koplampen adaptief
- Metallic lak
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Trekhaak uitklapbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
Overig
- Head-up display
= Bijzonderheden =
RIJKLAARPRIJS | 6 Maanden Garantie | APK 07 – 2027 |Scherpe prijs!
Teller rapport en Boekjes aanwezig!
Ketting is niet hoorbaar en de auto rijdt en schakelt goed!
Klasse en kwaliteit, gecombineerd met legendarische sportieve prestaties. Meer hoeven we niet uit te leggen. BMW maakt rijden geweldig. Met een viercilinder motor en een automatische transmissie beschikt deze BMW over uitstekende prestaties. Basisuitvoering? Niks daarvan! Deze komt met lederen interieur, een elektrisch bediende glazen panorama dak en een elektrisch bedienbare achterklep. Deze BMW X3 heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Stevig ondersteund door de sportstoelen blijft u bij elke beweging op uw plek. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. Bij de uitrusting van deze BMW horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, extra getint glas, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Ook heerlijk simpel is de elektrisch inklapbare trekhaak. Uw smartphone wordt een dashboard, met alle functies in beeld. Dankzij Connected Services en de speciale app. Het high performance audiosysteem produceert krachtige bassen en heldere hoge tonen. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. De BMW is standaard voorzien van: navigatiesysteem met harde schijf, multifunctioneel lederen stuur, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. De hill hold control zorgt voor een onbeweeglijke positie bij stilstand op elke helling. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door head-up display, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Onze gedachte:
Onze auto’s worden inclusief garantie en apk aangeboden. Dit wordt bij de advertentie aangegeven. Hiermee willen wij bevestigen dat wij achter onze auto's staan. Een belangrijk gedachte hierbij is dat de klant niet de dupe mag zijn van een mankement aan een auto die wij verkopen. Bovag schrijft dit voor, daarom zijn wij lid van de Bovag. U betaalt bij ons nooit kosten voor de garantie. Onze concurrenten berekenen daar vaak tot wel €1200 euro kosten voor. Belangrijk om in gedachten te houden bij het vergelijken.
Voor de goedkopere auto's (indien daar niet specifiek een garantieperiode voor is afgesproken) mag u ervan uitgaan dat deze geen grote mankementen mag vertonen binnen een redelijke tijdsbestek en of wat niet te zien was tijdens de bezichtiging. (zo staat het ook in de Nederlandse wet).
Belangrijk: Voor sommige auto's bieden wij een garantie van 3 tot 6 maanden op motor en koppeling. Optioneel bieden wij daar een pakket aan waarmee u de garantie omzet naar 12 maanden BOVAG garantie en de auto wordt voorzien van een onderhoudsbeurt. Als deze optie NIET is vermeld, dan heeft u dus ook GEEN keuze voor 12 maanden BOVAG garantie.
Korte Omschrijving Garantie pakketten:
- Bovag Garantie: In principe een garantie op de algehele auto en in sommige gevallen ook de slijtageonderdelen. Dus de motor, versnellingsbak, elektronische delen, airco enzovoort vallen hier onder. Maar ook een draagarm of de accu. Slijtageonderdelen zoals de remmen of de multisnaar vallen onder de garantie mits de auto niet toe is aan de algemene periodieke onderhoud.
- Huisgarantie: Garantie op de motor en de versnellingsbak: Deze garantie geldt op de draaiende delen van de motor en de versnellingsbak. Denk daarbij als voorbeeld aan de waterpomp en of de koppeling schijven. Voor een afgesproken periode mogen deze onderdelen geen mankementen vertonen.
Bij wagenmaker auto's zeggen wij: Koffie staat niet klaar, deze wordt vers voor u klaar gezet. Tot snel dan!
Openingstijden:
Maandag 10:00 t/m 17:30 uur
Dinsdag 10:00 t/m 17:30 uur
Woensdag 10:00 t/m 17:30 uur
Donderdag 10:00 t/m 17:30 uur
Vrijdag 10:00 t/m 17:30 uur
Zaterdag 10:00 t/m 17:00 uur
Zondag 10:00 t/m 13:30 uur
Neemt u ook een kijkje op al onze andere advertenties?
Hoeveel kost een BMW X3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























