
BMW X3 - xDrive30i High Executive | M-PAKKET | TREKHAAK 2400kg | STOELVER
Algemeen
| Prijs | € 38.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 79.359 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 01 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJX-91-F |
| Datum deel 1 | 01-07-2020 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1690 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | november 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Wijkermeerweg 45A
1948NT Beverwijk
0251-210890
https://www.jamesautoservicevanbatum.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2019 - feb. 2021
Referentienummer: 1346
Technische informatie
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 240 km/u
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 217 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/KJX91F
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 1.095): Servicepakket Volledig
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Onderhoudsbeurt, 12 maanden Multipart garantie op personenwagens, 6 maanden op bedrijfswagens. APK voor tenminste 12 maanden, In- en exterieur gereinigd, minimaal 15 liter brandstof. Bij het Volledig Service Pakket wordt inspectie en onderhoud volgens fabrieksschema uitgevoerd en de auto te naam gesteld. De inruilauto wordt overgeschreven en de Nationale Auto Pas wordt bijgeleverd. De brandstoftank wordt met minimaal 15 liter gevuld en een nieuwe steunplaat achter het nummerbord geplaatst. De binnen- en buitenzijde van de auto wordt gereinigd en in de was gezet. De werking van de airco wordt gecontroleerd. De auto wordt geleverd met 12 maanden James Rijgarantie (pechhulp). Dit pakket kost eur 1095,- incl. BTW. ; Nieuwe APK
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- draadloze telefoonlader
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- spraakbediening
- WiFi
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
Extra
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- trekhaak elektrisch bedienbaar
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- Luxe lederen bekleding
- parkeersensor voor en achter
- schakelpaddles
- sportonderstel
- sportstuur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- afdaal assistent
- alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Bent u op zoek naar een luxueuze en krachtige SUV met het M-Pakket en een trekhaak met een capaciteit van maar liefst 2400 kg? Dan is de Bmw X3 xDrive30i High Executive uit 2020 wellicht de perfecte keuze voor u. Met een vermogen van 252 PK en een benzine brandstof, biedt deze grijze schoonheid zowel prestaties als stijl. Met slechts 79359 kilometer op de teller, is deze auto nog in topconditie en klaar voor vele avonturen.
Deze Bmw X3 is voorzien van een draadloze telefoonlader, waardoor u nooit meer hoeft te klooien met kabels om uw telefoon op te laden. Daarnaast beschikt deze auto over Apple Carplay/Android Auto integratie, waardoor u gemakkelijk en veilig toegang krijgt tot uw favoriete apps en functies via het infotainmentsysteem van de auto.
Met 5 deuren en het comfort van een SUV, is deze Bmw X3 niet alleen praktisch, maar ook uiterst luxe. De metallic lak geeft de auto een moderne uitstraling en zorgt ervoor dat deze auto zeker zal opvallen op de weg. De 1998 cc motor staat garant voor vlotte acceleraties en soepele ritten, terwijl het ruime interieur en de hoogwaardige afwerking zorgen voor een rijervaring van topklasse.
Of u nu op zoek bent naar een gezinsauto met veel ruimte en veiligheidsvoorzieningen, of gewoonweg wilt genieten van het rijplezier en de luxe die deze Bmw X3 te bieden heeft, deze auto voldoet aan al uw wensen en eisen. Neem contact op met James Autoservice van Batum via 0251-210890 voor meer informatie over deze prachtige Bmw X3 xDrive30i High Executive met M-Pakket en trekhaak. Wij staan voor u klaar om u te helpen en te adviseren bij uw zoektocht naar uw ideale auto.
Hoeveel kost een BMW X3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























