
BMW X4 - XDRIVE20I EXECUTIVE AUT. | LEDER | HUD | ELEK. TREKHAAK | CAMERA | DODEHOEK
Algemeen
| Prijs | € 21.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 127.315 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 13 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-XJH-85 |
| Datum deel 1 | 14-08-2014 |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Saphirschwarz metallic (zwart metallic) |
| Gewicht | 1710 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2018
Modelcode: F26
Typenummer: XW11
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 67 liter
Acceleratie (0-100): 8,1 s
Topsnelheid: 212 km/u
GVW: 2.325 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieur: Leder nevada schwarz, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 168 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
Kenteken tenaamstelling
Afleverinspectie
Schoonmaken
Minimaal 6 maanden APK
3 maanden basis garantie
- Servicepakket 1 (€ 495 meerprijs):
Nieuwe APK
Afleverinspectie
Schoonmaken
Kleine onderhoudsbeurt
Brandstof minimaal ¼ tank
3 maanden volledige garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Ruud den Hartog garantie 3 maanden (3 maanden garantie)
- Servicepakket 2 (€ 795 meerprijs):
Nieuwe APK
Grote onderhoudsbeurt
Afleverinspectie
Schoonmaken
Brandstof minimaal ½ tank
3 maanden volledige garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Ruud den Hartog garantie 3 maanden (3 maanden garantie)
- Servicepakket 3 (€ 995 meerprijs):
Nieuwe APK
Grote onderhoudsbeurt
Afleverinspectie
Schoonmaken
1 jaar Bovag pechhulp lidmaatschap
Brandstof minimaal ½ tank
6 maanden volledige garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Ruud den Hartog garantie 6 maanden (6 maanden garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Koplamsproeiers (502)
- mistlampen voor
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel (3AC)
- Xenon verlichtingspakket (ZX1)
Infotainment
- Navigatiesysteem professional (609)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB-Tuner (654)
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning 2-zone (534)
- armsteun achter
- armsteun voor
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- afdaal assistent
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Innovation Pack (Achteruitrijcamera, Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Head-Up Display, Lane Change Warning, Surround View) (ZI1)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlands geleverde BMW X4 Xdrive20i Executive Automaat. Mooie en nette auto! NAP-kilometerverslag aanwezig. Boekjes en historie aanwezig. Deze auto is o.a. voorzien van: Camera voor en achter, lederen bekleding, dodehoek detectie, heads-up display, trekhaak elektronisch wegklapbaar, cruise control, climate control, stoelverwarming voor.
Is uw interesse gewekt door deze (bedrijfs)auto? Neem dan contact met ons op! U bent van harte welkom voor een bezichtiging en/of proefrit. Wij zijn Iedere werkdag geopend van 7.30 uur tot 18.00 uur en op zaterdag van 8.00 uur tot 16.00 uur.
Service van begin tot eind, dat vinden wij belangrijk. Onze auto’s worden geleverd met een nieuwe APK en garantie, tenzij anders vermeld. Tevens heeft de auto een pre inspectie gehad. De auto wordt hier op uw naam overgeschreven.
Als extra service werken wij met aanvullende onderhoudspakketten, bijvoorbeeld een uitgebreidere garantie. Dit is te lezen op onze website www.ruuddenhartog.nl, of neem telefonisch contact op via 0345 580 566. Bij Autobedrijf Ruud den Hartog nemen wij graag werk uit handen. Onze medewerkers geven u graag een passend advies omtrent de financierings- en verzekeringsmogelijkheden voor uw auto!
Wij heten u graag welkom, de koffie staat klaar!
*Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat de daadwerkelijke uitvoering van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.*
Hoeveel kost een BMW X4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























