
BMW X4 - xDrive20i High Executive M SPORT CARBONSCHWARZ / LEDER / NAVI / PDC / STOELVERW. / NAP /
Algemeen
| Prijs | € 19.999 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 164.862 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 12 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-XVS-95 |
| Datum deel 1 | 11-11-2014 |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Carbonschwarz (zwart metallic) |
| Gewicht | 1710 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Origineel Nederlands geleverde BMW X4 xDrive. Deze BMW is zeer rijk uitgerust met o.a. lederen bekleding, M-Sport, parkeersensoren, 360 graden camera, stoelverwarming, navigatie, bluetooth etc. etc.
Dubbele sleutels, originele documentatie en het NAP rapport zijn aanwezig.
BMW X4 xDrive20i High Executive M SPORT CARBONSCHWARZ / LEDER / NAVI / PDC / STOELVERW. / NAP /
- Kenteken: 8-XVS-95
- Merk: BMW
- Model: X4
- APK tot: 12-11-2026
- Tellerstand: 164862 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart Metallic
- Kleurnaam: Carbonschwarz
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: bruin
- Motorinhoud: 1997 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: N20B20A
- Vermogen: 135 kW / 184pk
- Ledig gewicht: 1710 kg
- Max. trekgewicht: 2400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 467 cm
- Hoogte: 1624 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 307 - 335 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: M Sportpakket
- Aluminium interieur afwerking
- Lederen/stof bekleding
- Side-skirts
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Voor-en achterspoiler
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audio installatie
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Welkom bij Auto Schuttrups B.V.
Door toenemende drukte én om ervoor te zorgen dat wij iedere klant zo goed mogelijk kunnen helpen, verzoeken wij u altijd voor vertrek telefonisch contact op te nemen.Tel: 0592-250270
Al onze auto’s worden bij binnenkomst rijklaar gemaakt.
Rijklaar betekent bij Auto Schuttrups:
– Nieuwe APK inclusief eventuele voortkomende kosten
– 3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak
– Technische inspectie bij binnenkomst
– Poetsbeurt interieur en exterieur
– Vloeistoffen controle
– 10L brandstof
– RDW tenaamstelling / vrijwaring inruil auto
De geadverteerde prijs is exclusief afleverkosten á € 595,-.
( maximum van 15 jaar & 250.000 km )
Wij zijn een RDW erkend bedrijf en helpen u graag verder!
Uw nieuwe auto RDW tenaamstellen kunnen wij op elk moment van de dag voor u verzorgen.
Inruil van één of meerdere auto’s behoren tot de mogelijkheden.
Liever een lease offerte? Ook daar helpen wij u graag mee.
Heeft u na de proefrit besloten de nieuwe auto te willen aanschaffen? indien gewenst kunt u ter plekke uw nieuwe aanwinst mee naar huis nemen. Wij verzorgen de tenaamstelling en helpen met de autoverzekering.
Vrijblijvend inruilvoorstel ontvangen via WhatsApp? Stuur enkele foto’s van uw inruil auto met relevante informatie naar 0592 - 250270.
Auto Schuttrups B.V.
Zadelmakerstraat 10a
9403 VE Assen
0592 - 250270
info@autoschuttrups.nl
www.autoschuttrups.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op onze advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een BMW X4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















![BMW X4 - xDrive 20i M Sport High Executive Aut.[ LED/Xenon Navi Leder Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761868261/240x180/bmw-x4-xdrive-20i-m-sport-high-executive-aut-led-xenon-navi-leder-stoelverwarming.jpg)
