
BMW X4 - xDrive20i M-Sport | Performance seats | Panoramadak | Harman Kardon | Trekhaak | Leder | A
Algemeen
| Prijs | € 56.900 |
| Bouwjaar | Januari 2023 |
| Kilometerstand | 63.225 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 06 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-137-BL |
| Datum deel 1 | 06-01-2023 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Brooklyn grey metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1775 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Modelcode: G02 LCI / F98
Typenummer: 11DT
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.420 kg
Afmetingen (LxB): 475 x 192 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Leder vernasca schwarz stiksel blau schwarz
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 182 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Garantiepakketten : Kijk op onze desktop website voor meer foto's van deze auto. Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten autobedrijf, op onze website staan de verkoop pakketten.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 21 inch lichtmetalen wielen BMW Individual V-spaak in Bicolor Orbit Grey (2NQ)
- BMW Laserlicht (5AZ)
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel (3AC)
- Adaptieve LED koplampen (552)
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde (430)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (3AT)
- Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten bagageklep (316)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Regen - en lichtsensor (521)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Connected Package Professional (6C4)
- Navigatiesysteem full map
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid (6NW)
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid (6NW)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- DAB-tuner (654)
- DAB-Tuner, digitale radio ontvangst (654)
- Harman Kardon Surround Sound System (688)
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Automatische 3-zone airconditioning (534)
- Dashboard uitgevoerd in Sensatec (4AW)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- keyless start
- lederen stuurwiel
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Servotronic (216)
- Sportstoelen voor (481)
- Sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- stuur verstelbaar
- Variable Sport Steering (2VL)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Active Protection (5AL)
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Grootlichtassistent (5AC)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Parking Assistant (5DM)
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- M-sport Pro
- M Sportpakket / BMW M 50 Jahre (M Aerodynamicapakket, Ambiance verlichting, Interieurlijsten Aluminium Feinschliff met accentlijsten Perlglanz chroom, M Hemelbekleding in Anthrazit, M Hoogglans Shadow Line exterieurdelen, M Sportstuurwiel met leder bekleed) (337)
- sportonderstel
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
De BMW X4 xDrive20i M Sport afkomstig van de 1ste eigenaar, is een luxe en sportieve SUV uit 2022 met een krachtige 2.0 liter mild-hybride motor van 135 kW en automatische achttraps transmissie. De auto beschikt over vierwielaandrijving, waardoor hij comfortabel en stabiel rijdt onder verschillende omstandigheden. Daarnaast is de BMW voorzien van veel moderne opties, zoals een panoramadak, Harman Kardon geluidssysteem, stoelverwarming, achteruitrijcamera en verschillende rijassistentiesystemen. Ook zorgen de M-Performance stoelen, het M Sportpakket en de 21 inch lichtmetalen velgen voor een extra sportieve uitstraling. Dankzij de combinatie van luxe, technologie en prestaties is deze BMW X4 geschikt voor zowel dagelijks gebruik als lange comfortabele ritten.
Hoeveel kost een BMW X4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























