
BMW X4 - xDrive30i M-Sport|Pano|Memory|1e eig
Algemeen
| Prijs | € 51.250 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 85.617 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 07 december 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 07-12-2021 |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Sophisto Grau Metallic (donker grijs) |
| Gewicht | 1790 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Modelcode: G02 LCI / F98
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 6,6 s
Topsnelheid: 235 km/u
Afmetingen (LxBxH): 475 x 192 x 162 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 171 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 20 inch lichtmetalen M wielen Dubbelspaak in Bicolor Orbit Grau (1RX)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- Geluidsdempende zijruiten in de voorportieren (3KA)
- Sophisto Grau Brilliant Effec (A90)
- Adaptieve LED koplampen (552)
- BMW Laserlicht (5AZ)
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB-Tuner, digitale radio ontvangst (654)
- HiFi-luidsprekerssysteem (676)
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- Elektrisch verstelbare stoelen, bestuurdersstoel met geheugen (459)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Leder Vernasca (MA)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- BMW sportstoelen (481)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- Active Protection (5AL)
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Comfort Access (elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, keyless entry) (322)
- M Sportpakket (M Aerodynamicapakket, aluminium interieur afwerking, M Hoogglans Shadow Line exterieurdelen) (337)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- RDW-leges
- Rookvrij
- sportonderstel
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
VOLLEDIGE FOTOREPORTAGE OP WWW.PRINSAUTOMOBIELEN.NL
Al onze auto´s worden rijklaar, met een geldige APK en wettelijke garantie geleverd.
Uitgebreide garantie mogelijkheden en onderhoudsbeurten zijn mogelijk.
Heeft u vragen over de betreffende auto of bent u benieuwd naar uw inruilprijs van uw huidige auto, neem dan gerust contact met ons op.
Per mail via info@prinsautomobielen.nl of per telefoon/Whatsapp op 0165-635003.
WWW.PRINSAUTOMOBIELEN.NL
Disclaimer:
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan het advertentieportal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer en bespreek daarom de voor u belangrijke zaken alvorens u over gaat tot aankoop! Voor vragen over de exacte uitvoering, uitrusting en beschikbaarheid van de auto kunt u altijd contact met ons opnemen.
Hoeveel kost een BMW X4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































