
BMW X5 - 3.0i Executive Apk/Automaat/Boekjes/2.Sleutels/Pdc
Algemeen
| Prijs | € 4.999 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 234.685 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 01 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZL-981-F |
| Datum deel 1 | 15-04-2004 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 170 kW (231 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1995 kg |
| Trekgewicht max | 2420 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | oktober 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/cassette-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 467 x 187 x 172 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen voor
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Verbruiksmeter
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Niveauregeling automatisch
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























