
BMW X5 - 4.4i Executive -- 25 JAAR OUD --
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Kilometerstand | 235.412 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 87-HK-HK |
| Datum deel 1 | 25-04-2001 (import) |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 4398 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2070 kg |
| Trekgewicht max | 2300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 207 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.685 kg
Afmetingen (LxBxH): 467 x 187 x 171 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 335 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 13,9 l/100km (1 op 7,2)
Brandstofverbruik in de stad: 18,8 l/100km (1 op 5,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 11,1 l/100km (1 op 9,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 3 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Bagagedek
- Comfortzetels
- Comfortzetels met geheugen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Verbruiksmeter
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Niveauregeling automatisch
= Bijzonderheden =
Nette auto ,wat 25 jaar oud . Echt een liefhebbersauto om op te knappen .De auto heeft een paar jaar stilgestaan . Daardoor zit er wat werk aan . Waaronder het rechter portier niet open gaat en het linkerraam niet werk .En geen APK heeft . Tellerrapport en de onderhoudsboeken zijn aanwezig . Liever bellen dan mailen .
Wij werken uitsluitend op afspraak . Dus belt U van te voren om teleurstellingen te voorkomen. Telefoonnummer 0620133669
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































































































