
BMW X5 - XDrive30d M-Pakket|PANO|LEDER|MEMORY|NW APK|300PK
Algemeen
| Prijs | € 10.750 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 319.700 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SR-334-H |
| Datum deel 1 | 29-04-2010 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/55 R18
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.755 kg
Afmetingen (LxBxH): 485 x 193 x 177 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
CO₂-uitstoot: 217 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik in de stad: 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7 l/100km (1 op 14,3)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 722 - € 759 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Entertainment system
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Side-skirts
- Side skirts
- Sportonderstel
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Voor-en achterspoiler
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Hard disk
- Koplampsproei
- Lichtmetalen velgen 20''
- M Sportpakket ("Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19""", Side-skirts, Side skirts, Sportonderstel, Sportstuur, Voor-en achterspoiler)
= Bijzonderheden =
Onze auto's worden bij binnenkomst volledig nagelopen en gepoetst. Indien nodig voorzien wij onze auto's van een nieuwe APK.
Verder kunnen onze auto's geleverd worden met 6, 12 of 24 maanden garantie. Voor meer informatie, vragen of het maken van een afspraak kunt u ons gerust bellen of mailen. Kom langs voor een bezichtiging en proefrit!
Is het voor u niet mogelijk om overdag een bezoek aan ons te brengen? Dan staan wij ook 's avonds voor u klaar.
Uiteraard is inruil van uw huidige auto mogelijk.
Financiering:
AutoMine biedt verschillende financieringen aan door samenwerking met verschillende instellingen. Wij kunnen u adviseren op het gebied van ondernemerschap en belastingzaken. Ook private lease is mogelijk. Neem gerust contact op via:
Whatsapp: 06-21304921
E-mail: info@automine.nl
Onderstaande AutoMine-services inbegrepen bij levering:
• Technische inspectie voertuig
• Afleverbeurt
• Professionele poetsbeurt van interieur en exterieur
• Nieuwe of een ruime APK keuring
BEZICHTIGING/PROEFRIT UITSLUITEND OP AFSPRAAK.
Disclaimer:
Hoewel de informatie op deze website permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze website te allen tijde voorbehouden. Het is onmogelijk om transmissiefouten volledig uit te sluiten. Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren. Bij twijfel kan u ons altijd vrijblijvend contacteren.
Wij raden u aan om ons - in geval u een auto wil bezichtigen, bij vertrek te bellen, zodat wij de auto voor u kunnen vasthouden. Dit om eventuele teleurstelling te voorkomen.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























