
BMW X5 - xDrive30i Executive Leer Sportstoelen Stoelverwarming Navigatie Ecc Cruisecontrol Pdc 20 i
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | Mei 2008 |
| Kilometerstand | 290.927 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 00-HXT-5 |
| Datum deel 1 | 08-05-2008 (import) |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 200 kW (272 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1975 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2007 - mei 2010
Modelcode: E70
Technische informatie
Koppel: 315 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 85 liter
Acceleratie (0-100): 8,1 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.680 kg
Afmetingen (LxBxH): 485 x 193 x 178 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10,2 l/100km (1 op 9,8)
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: STM Auto's B.V. Engweg 23a 3882AJ PUTTEN, NL 06-19444579 http://www.stmautos.nl info@stmautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audio-navigatie full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Elektrische ramen voor en achter
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- entertainment system achter
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Sport-pakket (Sportonderstel)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
= Bijzonderheden =
Onderhoudshistorie en 2 Sleutels
IN DE AVOND OOK OP AFSPRAAK GEOPEND
VOOR MEER INFORMATIE KUNT U CONTACT OPNEMEN MET SEM 0619444579
BGG ANDRE 0630365610
ADRES: ENGWEG 23A 3882 AJ PUTTEN
VOOR MEER FOTO'S ZIE ONZE WEBSITE WWW.STMAUTOS.NL
OP ZONDAG ZIJN WIJ GESLOTEN.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























