
Renault Kadjar - 1.3 TCe 140 Black Edition / Trekhaak(1.500KG) / Navigatie / Cruise Control adaptief / Acht
Algemeen
| Prijs | € 18.635 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 103.265 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 23 oktober 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-571-VT |
| Datum deel 1 | 06-07-2021 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1333 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | BLACK (TEGNE) |
| Gewicht | 1316 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 705 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2022
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxB): 445 x 184 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 142 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard pakket (inbegrepen): Deze occasion wordt voor de getoonde prijs afgeleverd inclusief een geldige apk, vloeistoffen controle, RDW teller rapport en tenaamstellingskosten. Tevens is de auto technisch door ons geïnspecteerd.
- Herwers Basis afleverpakket (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket " Standaard pakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; Een kwart tank brandstof, Gratis 1 dag vervangend vervoer bij onderhoud of reparatie, Herwers privilége pas en mobiliteitsgarantie, Olie verversen incl. oliefilter indien binnen 6 maand of 7500 km benodigd, Professionele poetsbeurt binnen en buiten, Vervangen slijtagedelen indien binnen 6 maand of 7500 km benodigd
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen wielen 19" 'Yohan' (RALU19 RDIF13)
- Metaallak (QPA$XXX)
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- Dakrails in lengterichting (BARLON)
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen vóór (PROJAB)
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen (SGACHA)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoel bestuurder elektrisch verstelbaar met handmatige verstelling zittinglengte (SGAV11)
- Stoel bestuurder en passagier in hoogte verstelbaar met verstelbare lendensteun (SGAV04)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Active Emergency Braking System (AEBS01)
- Adaptive Cruise Control (RVDIST)
- dodehoek detectie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Easy Park Assist (ITPK7)
- elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent (PRAHL)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Lane Departure Warning (DLIGM1)
- Parkeersensoren achter met sonische weergave (ITPK1)
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Traffic Sign Recognition (AVOSP1)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Alcantara / lederen bekleding
- Bose Audio
= Bijzonderheden =
U bent van harte welkom in de showrooms van Herwers! Onze dealerorganisatie bestaat uit 11 vestigingen in Oost-Nederland. Wij zijn officieel merkdealer van Dacia, Hyundai, Mitsubishi, Nissan en Renault.
Onze verkoopadviseurs ontvangen u graag om samen uw wensen te bespreken of een proefrit te organiseren. Mét een lekker kopje koffie!
- Eenvoudig een proefrit plannen
- Gemakkelijk contact via WhatsApp, webchat of telefonisch
- Bereikbaar van 9u - 21u en zaterdag van 9u - 17u
- Altijd een ruime voorraad, 24/7 online te bekijken
- Taxatie van uw huidige auto op afstand mogelijk
Koop, private lease of financieren; wij adviseren u graag over de aanschafmogelijkheden en mobiliteitsoplossingen die we bieden. Staat de auto die u zoekt er niet tussen? Wij kunnen voor u op zoek!
We vinden het belangrijk dat onze klanten zich thuis voelen bij ons en kwaliteit staat daarom hoog in het vaandel. Onze klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8.9!
Heeft u vragen? Neem gerust even contact met ons op.
Prijs en uitvoeringsspecificaties voorbehouden.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























