
BMW X5 - XDrive35i High Executive Pano/Softclose/360/Memory
Algemeen
| Prijs | € 22.950 |
| Bouwjaar | Augustus 2014 |
| Kilometerstand | 194.968 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-XJZ-82 |
| Datum deel 1 | 26-08-2014 |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,50 sec |
| Motorvermogen | 225 kW (306 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2005 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | november 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Poldermeesterstraat 16 16
2288GV Rijswijk
0644674848
https://www.autobedrijfrijswijk.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,5 s
Topsnelheid: 235 km/u
GVW: 2.740 kg
Wielbasis: 293 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 197 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik in de stad: 11,2 l/100km (1 op 8,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- DVD speler
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen interieur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Design Pure Excellence Exterieur (Chroom delen exterieur)
- Design Pure Experience Exterieur (Chroom delen exterieur)
- Elektrisch bedienbare Stoel
- Head-up display
- Innovation-pakket (Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Head-up display, Rondomzicht camera, Verkeersbord detectie)
Bij Autobedrijf Rijswijk combineren wij vakmanschap met een passie voor kwaliteit. Al jaren zijn wij gespecialiseerd in Volkswagen en Audi, en hebben wij ons ontwikkeld tot een vertrouwd adres voor liefhebbers van het VAG-segment.
Met een voorraad van ruim 200 auto’s bieden wij altijd een ruime en actuele selectie, afgestemd op verschillende wensen en budgetten. Naast onze specialisatie in Volkswagen en Audi breiden wij ons aanbod steeds verder uit met merken als BMW, Mercedes-Benz en CUPRA — zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit, uitstraling en rijbeleving. Kwaliteit vinden wij dan ook belangrijk.
Wij geloven dat een auto kopen helder en zorgeloos moet zijn. Daarom staan transparantie, persoonlijke aandacht en duidelijke afspraken centraal. Als BOVAG- en RDW-erkend autobedrijf bieden wij de zekerheid en garanties die u mag verwachten. Het BOVAG-keurmerk onderstreept onze betrouwbaarheid en wordt continu getoetst aan strenge kwaliteitseisen. Door regelmatige controles wordt erop toegezien dat wij hieraan ook blijven voldoen.
Financieren is mogelijk, voor zowel particuliere als zakelijke klanten. Wij bieden de scherpste mogelijkheden aan om uw aankoop te financieren. Binnen 24u is het mogelijk om uw financiering rond te krijgen.
Voordelen van een nieuwe auto kopen bij Autobedrijf Rijswijk:
- BOVAG garage
- Geen afleverkosten, auto wordt rijklaar afgeleverd
- Kosteloos uw nieuwe auto tenaamstellen
- Inruilservice bij overstap naar uw volgende auto
- Financiering is mogelijk
- Inruil is mogelijk
- Flexibele openingstijden (7 dagen per week en ook in de avonden)
- Oude auto kosteloos vrijwaren
LET OP!
Wij werken op afspraak en adviseren daarom om eerst met ons contact op te nemen voordat u ons showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































































