![BMW X5 - xDrive40e M-Sportpack High Executive [⚠️] Aut. *PANO | HEAD-UP | LEATHER | FULL-LED | COMF](https://cdn.autowereld.nl/I685941766/240x180/bmw-x5-xdrive40e-motor-defect-i-performance-high-exec-m-sportpack-aut-pano-head-up-dakot.jpg)
BMW X5 - xDrive40e High Executive Pano Sportstoelen /Leer Trekhaak/Elektrisch
Algemeen
| Prijs | € 19.999 |
| Bouwjaar | November 2015 |
| Kilometerstand | 198.939 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 26 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HK-812-Z |
| Datum deel 1 | 26-11-2015 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,80 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2205 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 30 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2015 - jul. 2016
Modelcode: F15
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 230 kW (313 PK)
Vermogen elektromotor(en): 83 kW (113 PK)
Vermogen brandstofmotor: 180 kW (245 PK)
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 85 liter
Actieradius: 31 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,8 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.980 kg
Afmetingen (LxBxH): 489 x 194 x 176 cm
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 9 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,4 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 441 - € 482 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Oostra Zoom 17 9231DX SURHUISTERVEEN, NL 0512360818 http://www.auto-oostra.nl info@auto-oostra.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Laadtijd normaal stopcontact: 02:48
Verbruik combinatierit: 154 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio installatie high end
- DVD speler
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- M Sportpakket (Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen, Lichtmetalen velgen 19", schakelpaddles, Sportstuur)
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
PorierenSoft-Close-Automatic, zwarte hemelbekleding
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































![Mazda CX-60 - 2.5 PHEV 327pk AWD Exclusive-Line [ Head-up Leder Stoelventilatie Stuur-&stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890369/240x180/mazda-cx-60-2-5-phev-327pk-awd-exclusive-line-head-up-leder-stoelventilatie-stuur-stoelverwarming.jpg)

































































