
BMW X5 - xDrive45e High Executive 394PK Aut. SOH 96%, 22" velgen, M-Sport, Laserlicht, Head-up, Key
Algemeen
| Prijs | € 59.900 |
| Bouwjaar | April 2022 |
| Kilometerstand | 69.187 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 06 april 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-531-BS |
| Datum deel 1 | 06-04-2022 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 290 kW (394 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2410 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 83 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Werktuigenweg 40
8304AP Emmeloord
0527-614304
www.autovdheide.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2023
Modelcode: G05
Referentienummer: 009089
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 69 liter
Actieradius: 88 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.150 kg
Afmetingen (LxB): 492 x 200 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 24 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
accugarantie: 160000 km
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 30 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- VDH rijklaar brandstofauto's (inbegrepen):
✓ 12 maanden wettelijke garantie-
✓ Tenaamstelling
✓ APK minimaal 3MND geldig
✓ Optische inspectie
✓ Technische inspectie
✓ Volledig reinigen (wassen)
✓ 20 liter brandstof
✓ Vloeistoffen- en bandencontrole
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Wettelijke garantie (12 maanden garantie)
- VDH plus brandstof auto's (v.a.) (€ 795 meerprijs):
✓ 12 maanden Bovag garantie
✓ Tenaamstelling
✓ APK minimaal 6maanden geldig
✓ Optische inspectie
✓ Technische inspectie
✓ Volledig reinigen en poetsen
✓ 20 liter brandstof
✓ Minimaal 7500 km en/of 6mnd onderhoudsvrij rijden
✓ Gratis pechhulp in binnen- en buitenland
✓ 10% korting op eerstvolgende onderhoudsbeurt
- Tot 100 pk: €795,-
- Tot 205 pk: €995,-
- Tot 300 pk: €1.295,-
- V.a. 300 pk: €1.695,-
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "VDH rijklaar brandstofauto's"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- VDH premium brandstofauto's (v.a.) (€ 995 meerprijs):
✓ 12 maanden Bovag garantie
✓ Plus 12 maanden VDH garantie tot 5 jaar/120.000km (€ 125,00 eigen risico per gebeurtenis)
✓ Tenaamstelling
✓ APK minimaal 12 MND geldig
✓ Optische inspectie
✓ Technische inspectie
✓ Volledig reinigen en poetsen
✓ Volle tank brandstof
✓ Vloeistoffen- en bandencontrole
✓ Minimaal 7500 km en/of 6mnd onderhoudsvrij rijden
✓ Banden met een profiel van minder dan 3mm vervangen
✓ Gratis vervangend vervoer in geval van garantie
✓ Gratis pechhulp in binnen- en buitenland
✓ 25% korting op eerstvolgende onderhoudsbeurt
✓ Gratis zomer- en wintercheck
✓ Autoleven lang GRATIS APK bij VDH
✓ Gratis ruitreparatie bij sterretje in voorruit
- Tot 100PK: €995,-
- Tot 205PK: €1.195,-
- Tot 300PK: €1.495,-
- V.A. 300PK: €1.895,-
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "VDH rijklaar brandstofauto's"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 22 inch lichtmetalen BMW Individual wielen V-spaak (1S9)
- Akoestische ramen (3KA)
- BMW Laserlicht (5AZ)
- Glazen panoramadak (402)
- Saphirschwarz (475)
- Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design (552)
- Adaptieve LED verlichting (552)
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde (4T8)
- Comfort Access met BMW Digital Key (322)
- Elektrisch te openen/sluiten achterklep in twee delen (316)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- LED mistlampen voor (5A1)
- Raamomlijsting BMW Individual Exterior Line Aluminium satiniert (3MB)
- Regen- en lichtsensor (521)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- Connected Package Professional (6C4)
- Head-Up Display (610)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- DAB+ tuner (654)
- DAB-tuner (654)
- WiFi hotspot (6WD)
Interieur & Comfort
- Elektrisch verstelbare stoelen met geheugen, incl. elektrisch verstelbaar stuurwiel (459)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- BMW sportstoelen, Elektrische verstelling van zithoogte, kanteling van de stoel, rugleuning en ook het stuurwiel. (481)
- Comfortstoelen (456)
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40) (465)
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- keyless start
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Servotronic (216)
Veiligheid
- Active Cruise Control (5DF)
- Active Protection (5AL)
- Driving Assistant (5AS)
- Active Guard Plus (5AQ)
- afdaal assistent
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- Grootlichtassistent (5AC)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Parking Assistant (5DM)
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras (2VR)
- Driving Assistant (verkeersbord detectie) (5AS)
- Instructieboekjes aanwezig
- M sportpakket (M Aerodynamicapakket, Automatische sporttransmissie 8-traps, M Hemelbekleding in Anthrazit, M Sportstuurwiel met leder bekleed) (337)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























