
BMW X5 - xDrive45e High Executive Laser Soft Close Harman Kardon Panorama Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 59.750 |
| Prijs excl. BTW | € 49.437 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 52.470 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 26 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | BM-WX-45 |
| Datum deel 1 | 02-03-2023 (import) |
| Motorvermogen | 280 kW (381 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Tansanitblau Metallic (blauw metallic) |
| Gewicht | 2410 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2019 - mrt. 2023
Modelcode: G05
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 280 kW (381 PK)
Vermogen elektromotor(en): 83 kW (113 PK)
Vermogen brandstofmotor: 210 kW (286 PK)
Koppel: 450 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 69 liter
Actieradius: 97 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.150 kg
Afmetingen (LxBxH): 492 x 200 x 175 cm
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,2 l/100km (1 op 83,3)
CO₂-uitstoot: 29 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Bouman Auto's Meerhoek 18 4265HC GENDEREN, NL 0416224500 http://www.boumanautos.nl anne@boumanautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 20"
- Premium kleur
- Achterruit apart te openen
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank verwarmd
- Cruise control adaptief met stop&go
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Dodehoek detector
- Verkeersbord detectie
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Luchtvering
- sluitbekrachtiging
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- zwarte (glans) exterieur delen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- hemelbekleding donker
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel bekleding
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Fraai uitgevoerde BMW X5 45e met een zeer uitgebreide optielijst. Deze auto is afkomstig van de eerste eigenaar en volledig dealer onderhouden. De lakkleur Individual Tansanitblau Metallic en het Schwarz leder interieur zijn een stijlvolle kleurencombinatie. Het shadowline pakket versterkt de dynamische uitstraling van deze X5.
Tot de uitrusting behoort een glazen panoramadak, soft close portieren, Laser Led koplampen met grootlichtassistent, head up display, elektrisch wegklapbare trekhaak, comfort access (keyless entry), BMW Gesture Control, Harman Kardon Surround speaker systeem, universele garagedeuropener, 20" Styling 736 velgen in Ferric Grey, 360 graden camera met remote 3D View, adaptieve cruise control met stop and go, dode hoek assistent, actieve spoorassistent, achteruitrijcamera, draadloos laden voor smartphone, DAB-tuner, navigatiesysteem Professional, uitgebreide bluetooth telefoonvoorbereiding met audiostreaming, verwarmbare voorstoelen, verwarmbare achterbank, dakdraagsysteem hoogglans shadow line, extra getint glas achter, elektrisch bedienbare achterklep, automatische klimaatregeling met gescheiden zones, elektrisch inklapbare buitenspiegels, metallic lak en multimedia aansluitingen.
De volledige BMW dealer onderhoudshistorie is aanwezig en ingevuld in het digitale serviceboek. Het afleverpakket voor deze auto bedraagt € 1.495,- en omvat een volledige technische controle, onderhoudsbeurt, reconditionering en 12 maanden BOVAG Garantie.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























